kanarenginiverenmadde

  • 264
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 yıl önce

sevgilisinden yeni ayrılanlara tavsiyeler

seviyorsanız yol yakınken geri dönün.

5 ay sonrasında gelen edit: yol yakınken ayrı kalmaya devam edin zira tekrar bir araya gelip yine ayrılınca onca yolu baştan katetmek zorunda kalıyorsunuz. olmuyorsa zorlamayın hazır ayrılmışken devam edin yolunuza. olmayınca olmuyormuş cidden.

8 ay sonra gelen edit: ben burayı daha çok editlerim amk. kolay kolay pes etmeyin ki sonradan ilişkiniz çocuk oyuncağına dönmesin. sabredebildiğiniz yere kadar gidin ve bittiği zaman "son bir kez konuşalım, eşyalarını veriyim vs." tarzı konuşmalar, görüşmeler olmasın yalan onlar. ne görüşün ne konuşun. hayatında çok çok büyük bir olay olmuştur(allah korusun ölüm gibi) o ayrı o kadar da vicdansız olmayın hepimiz insanız zor zamanlarımız olacaktır o an sizin desteğinize ihtiyacı varsa koşun gidin.

ya da siktir edin söylediklerimi. fikirlerim bir boka yarasaydı 3. kez editlemezdim burayı ki 3 edit ne ki hepsini yazsam minimum 10 edit olurdu burada.

1,5 sene sonra gelen edit: olmuyor arkadaşlar. olmayacak. eğer bir kavga sonucu yani bir anlık bir olay tartışma sonucunda ayrıldıysanız belki olabilir ama ilişkinizin temelinde çokça sorun varsa olmuyor. yapmayın. bakın burda gördüğünüz 4 edit. daha öncesinde kaç tanesi var bilseniz. ayrılığınız bir sebepten bir olaydan ötürüyse belki denenebilir. aşk, sevgi kolay bulunmuyor. ancak çokça sorun varsa ve hepsi de çok temel sorunlarsa olmuyor malesef. bende isterdim oluyor arkadaşlar dönün, sarılın, bırakmayın demeyi. bırakın arkadaşlar sonra göt gibi bırakılıyorsunuz. öyle bir terk ediliyorsunuz ki "ulan ben bunca şeye rağmen seni terk etmedim sen şu kadarcık şeyde mi terk ediyorsun" derken buluyorsunuz kendinizi.

devamını okuyayım »
21.02.2014 00:20