kangaster

  • 371
  • 1
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

futbolda her 100 izleyiciden 65'i kaçak izliyor

başlıkta linki verilen yayında mehmet demirkol efendi kaçak yayın konusunda bein sports’un hükümetten kaçak yayın izleyenlerin cezalandırılması için sürekli talepte bulunduğunu bu konuda da çok haklı(!) olduğunu söylemiş.

ya bir kerede şu ülkede insandan yana olun. kim için yayın yapıyorsun orada mehmet efendi katarlı bein sports yöneticileri için mi türk halkı için mi? sosa’yı izleyeceksen falcao’yu izleyeceksen bu paraları vermeliymişsin. tüm futbol taraftarları ligi takımlarına olan desteklerinden değil de götündeki kıl ağırmış 35lik eşekler için izliyor zaten. orada koltuk vermişler size halkı manipüle edin diye değil mi anasını satayım. adam eşek gibi çalışıp 2300 tl para alacak bir de gidip katarlıya sikindirik ligi izlemek için aylık 120 tl para verecek. futbol ulan bu futbol halkın sporu. bu sporun tüm dünyada tarihsel geçmişi bu. golf mü bu amına koduklarım bunu izlemek bu kadar pahalı. çıkıp oraya adam gibi bunları söyleyin yok yayıncı kuruluş haklıymış da yasa çıkmalıymış da bik bik.

yukarıda bir yazar yazmış almanya’da bundesliga izlemek asgari ücretin 1/65’ine denk geliyor üstelik ligin kalitesi ortada. bizde de yap 2300/65=35 lira bak bakalım kaçak izleyenler ne yapıyor.

devamını okuyayım »