kanipozitifadam

  • 299
  • 25
  • 5
  • 0
  • dün

15 ocak 2020 devletin bana sahip çıkmaması

aklımı peynir ekmekle yediğim için, gecenin bu vakti yarım saattir başlık içindeki entrylerden, bol fav’lı olanları bulup detayları öğrenmeye çalışıyorum.

kendime, “neyse siktir git yat allahın delisi” telkininden sonra, son olarak şu adliyeye videosuna bakayım dedim. sevgili ablacım, sırf olay çıkarmak için yoluna giden adama bir şeyler söylemişsin. bu da videoda çok açık.
bilenler bilir, yıllar evvel bir dünya kupası maçında, materazzi zidane’a bir şeyler söylemiş, zidane da dayanamamış kafayı gömmüştü.zidane kırmızı yedi, maçtan sonra da: “senin bacını sikeyim” küfrünü duyunca dayanamadım diye kendini savunmuştu. video da aynı şekilde, maganda arkadaş, kafayı “kırmızıyı göze alıp” bu güne kadar size karşı hiç bir fiziksel şiddet göstermediği halde hem de adliyede! gerçekleştirmiş.

dayakla, dövüşle işi olmadığını bildiğin söylediğin kocişi de yem etmekten imtina etmemişsin. ayrımaya çalışmış gibi yapıyorsun ama cansiperane değil. 2 -3 yumruktan sonra da kenara çekilip ağzını falan tutuyorsun şaşırmış gibi.
kabül edelim hikayen güzel ilgi çekti, fakat kurguda yer yer boşluklar var. yerli ve milli şerlokleri hesaba katmadın. yanıldın...

devamını okuyayım »