kariyer diye kafayi usuten kadin

  • 363
  • 11
  • 2
  • 0
  • geçen hafta

d&r alternatifleri

her ay bir miktar düzenli kitap alışverişi yaparım. d&r, idefix, kitapyurdu, inkılap, okuoku vs.. hepsini araştırır ucuz olanı hangisiyse ondan alırım. şu site kesin ucuzdur diyemeyeceğim. zaman zaman değişen fiyatları ve kampanyası mevcut.

doların 4 euronun 5 tl olduğu ülkede tek zevkim olan kitap alışverişimi yaptığım siteyi ne yazık ki maddiyat belirliyor. ayrıca (bkz: d&r) ve (bkz: kitapyurdu) oldukça geniş arşive sahip online kitapçılar. (bkz: idefix) ile d&r ın aynı arayüze sahip olması hasebiyle sahibinin aynı olduğunu düşünmekteyim. ayrıca d&r ın fiziki mağazasıyla online mağazası arasında kitap başına 4-6tl oynuyor.

(bkz: okuoku) romantik okurlar ve watpad kitapları için oldukça uygun kampanyalar yapıyor.

(bkz: inkılap kitabevi)
ne yazık ki çok tercih edemeyeceğim. piyasada olmayan kitabı stokta gösterip, sonra da bir hafta sonra bulamadık diyen bir site.

(bkz: bkm kitap) fiyat konusunda biraz pahalı bir site. bana uymuyor.

(bkz: hepsiburada) aradığım tüm kitapları bulamadığım ve kitapların orjinalliğine güvenemediğim bir site. orjinal fiyatına korsan gönderdiği oldu. ondan beri kullanmıyorum.

(bkz: nadir kitap) bazı sahafların fiyatları abarttığını düşünüyorum.

instagramda sahaflardan yaptığım alışverişlerim oldu, gayet makul seçenekler yakaladım. orda da sürekli kargo parası sıkıntısı var. yine de sahaflar candır.

en son d& r dan 150 tl üzeri 30 bonus kampanyasından 12 kitap aldım. 20 tl kod kullandım kısacası 12 kitabı 120 tl ye almış oldum. gayet karlı bir alışveriş oldu. kusura bakmayın ama oraya satılmış buraya satılmış diyerek bu ekonomide bir kuruş fazla vermek işime gelmiyor.

devamını okuyayım »
13.04.2018 21:55