karloff

  • 187
  • 8
  • 2
  • 0
  • 5 gün önce

nereye düştüm ben denilen ortamlar

tartışmasız hukuk fakültesi. moruk anlamıyorum benim suçum, günahım neydi de bu saatte bu satırları yazıyorum. ulan daha 1. sınıftan anamı ağlatacağını hissediyorum mekanın; hem ruhen, hem fikren, hem fiziken. resmen kurbanlık koyun gibiyim. haktan, hukuktan bahsedilen bir yer doğal olarak hukuk fakültesi ama hocalarından tut öğrenci işlerine kadar bir hukuksuzluk mevcut nasıl bir kafa hala anlamadım. bir de, güya ülkenin sağlam hukuk fakültelerinden. siktirin gidin olm.

sonra öğrenciler, yani devrelerim; moruk biraz insan olun ya. hani konuşun, gezin, tozun, bira için, alkol sevmiyorsanız çay, kahve için amına koyayım arada bir kaldırın şu kafanızı kitaplardan ya. çalışmayın demiyorum; bu kadar fazla çalışmayın, kendimi kötü hissediyorum. daha dersten sonra wow oynayacağım ben, yeni raid geliyor. yapmayın rica ediyorum.

herkeste bir havalar bir havalar, amını siktiğimin mekanında herkes lady justice. duvarlarda ...and justice for all falan yazıyor ama metallica deyince "o ne ya ıııııyyy" tepkisi falan alıyorsun. dediğim gibi, değişik kafalar.

hocalar ayrı bir kafa içerisinde moruk. hiç girmiyorum oraya. yalnız şunu söylemeden geçemeyeceğim: tatlı bir hocam vardı, o da sınavları asistana mı okutmuş nedir; aa beklerken cc alıyorum. şerefsizsin lan asistan, çok yanlış bir insansın sen. hayat zaten zor, bu amına koyduğumun yerinde çok daha zor.

öyle işte. bak saat 4 olmuş. sabah ders var, normalde uyuyor olmam gerek. inanın uykularım kaçıyor. geleceğimden hiç bu kadar ümitsiz olmamıştım.

"justice is lost, justice is raped, justice is gone" be sözlük. beni tek motive eden şey bu: bir şeyleri düzeltebilme ihtimali.

yoksa sikeyim böyle mekanı. tımarhane resmen amk.

devamını okuyayım »