kasap kesen

  • 72
  • 0
  • 0
  • 0
  • 6 ay önce

erman toroğlu

bu galatasaraylılara harbiden acıyorum ya. beşiktaşlılar ve fenerliler arasında da çok ergen var ama herhalde galatasaray biraz daha başarılı bir klüp olduğu için taraftar kitlesi harbiden facia. adeta bir enes batur fan kitlesi.

en çok kendileri kollanırlar, şaibeli şampiyonluklar ile havalarını atarlar ama hala hiçbir şey olmamış gibi diğer takımlara şikeci, hakemle yürüyorsunuz falan derler.

her dönem güçlünün yanında yer alırlar. fetö güçlüyken fetö yanlarında olur, akp güçlüyken akp yanlarında olur ama hala diğer takımlara o yanınızda bu yanınızda derler. galatasaray klüp kültüründe güçlünün yanında olmak, güçlüden medet ummak vardır bunu unutmayın.

şimdi de bir erman toroğlu entrylerini okuyayım dedim. harbiden çok komiksiniz. yılların ciddiye alınmayan, hakem eskisi, futbol harici her konuda konuşan magazincisini futbol üstadı ve mazlumların yanında olan ulvi bir değer olarak göstermişler. ulan adam erman toroğlu, çalıştığı kurum aspor, kurumun sahibi ak parti. ama hala inatla salağa yatıyorlar akp sizin yanınızda, fetöcü sizsiniz diye. adamlar 7/24 sizi yağlıyorlar daha nasıl bir kanıt lazım hükümetin yanınızda olduğunu görmek için ?

devamını okuyayım »