katabasis

  • 143
  • 2
  • 1
  • 0
  • evvelsi gün

valorant

riot games'in yeni para tuzağı.
2 aydır oynuyorum, çok da iddialı değilim arkadaşlarımızla özel oyun kurup eğleniyoruz vs. son zamanlarda biraz kendi elomdaki adamlara bakayım diye dereceli girdim baktım 2-3 adam vuruyorum kazanıyoruz falan dedim biraz dereceli atayım. tabi bu arada oyunda karşımıza gelen smurf hesaplar hileler cabası onlardan bahsetmiyorum bile.

neyse tüm bunlara rağmen oynuyoruz 2,3 rank atladık (gümüş 1'den 3'e) bi baktım ki kalıcı uzaklaştırma almışım. sebep ne? sebep yok.

adamlara ticket atıyorum ya hangi program 3.parti olarak algılanmış söyleyin en azından bilgisayarımda bir sıkıntı mı var bakayım ona göre düzelteyim diyorum söylemiyorlar.

-şirket serverına bağlanmak için vpn kullanıyorum onu mu algıladı? cevap yok.
-anti-virus yazılımıma ters düşen bir dosya vs. varsa onlar mı? cevap yok.

otomatik yanıtlar, tekrar ticket açarsanız anında kapatacağız diyen tehdit eder gibi konuşmalar. güzel kardeşim 4/11/5 - 10/12/7 gibi saçma sapan oynayan bir fps oyuncusuyum. gümüşte kendi kendime takılyıroum zaten özel oyun geçmişim deli gibi toplasan sis içinde bala göte 2-3 adam vurmuşumdur. 3. parti yazılımlarımı da söylemişim ne var bilgisayarımda ama sen hala gelip bana kalıcı uzaklaştırma atıyorsun ve sebebini söylemiyorsun.

demek ki 400-500 tl'lik para harcasak oyuna gitti boşuna, sebebi de yok. yasal yollardan alamayacağız da parayı biliyorlar rasgele banlayalım gitsin.

bu durumlar nedense hiç bir yayıncının başına gelmiyor, biliyorlar çünkü yayıncının başına gelse adam bi içerik patlatacak rezil olacaklar. anca sana bana geliyor.

google'da arama sonuçlarına bakıyorum herkes haksız ban yedim yazmış hadi bunların %50'si hile kullansın vs. ulan hiç mi haksız ban yiyen yok vanguard bu kadar mı başarılı çalışıyor? ticketları götünüzle değerlendirmeyin bari.

hadi vanguard bu kadar başaralı çalışıyor karşımıza gelen düşük elodaki smurfler, hileciler vs bunlar neden banlanmıyor? s*kerler böyle oyunu riot her zamanki riot.

vanguard diye çıkarmış saçma sapan bir sistem kernela kadar bakıyor araştırıyor 7/24 aktif, osuruğumuzun bile kaydını tutuyor ama adamlar ticket kapatmakla meşgul. tencent games bu bizden topladığı verileri çaldırsın da o zaman ebenizi tersten görün bakalım.

devamını okuyayım »