kayser sozer

  • 81
  • 0
  • 0
  • 0
  • 5 ay önce

uğur meleke

tamam iyi hoş da, bu okulda herkesin gıcık kaptığı adamlardandı, sırf çok predictable diye, eminim. teneffüse de çıkmazdı.

bi maç sonrası hatırlıyorum kendisi ve burcu esmersoy'la ilgili. 8-0'lık maç sonu konuşuyorlar.

burcu esmersoy_ maçı beraber izlerken sen de söylemiştin benitez'in beşiktaş'ı iyi okuduğunu...

uğur meleke_ evet aslında benitez'in... bık bık bık...

ya tamam takip ettiğim bir iki yorumcudan birisin. efendisin de. bilgili görgülü elit adamsın anlayacağın. kahve ağzıyla konuşan klasik tiplerden uzaksın.

ama yahu uğurcum az biraz sal ya... be cool... kasma bu kadar... güldüğünü espri yaptığını görmedim be abicim...

hadi burcu evli. ilişkilere saygın var. hak veriyorum. gerçi benim tipim de sayılmaz. ama güzel sonuçta. gideri var yani konuşma muhabbet etme açısından. sonuçta insan onunla maç seyrederken "benitez beşiktaş'ı iyi okuyor" der mi canım ya?

bula bula bunu mu buldun hakikaten söyleyecek? ya burcu'yla maç izliyorsunuz şu yaptığın hareketlere bak ya. yuh.

hiç gözün kaymıyor mu hakikaten? sarmıyor musun? yani ikiniz de televizyona kitlenmiş maç seyrediyorsunuz öyle mi? maç olmuş 5-6 sıfır ve siz benitez'in rotasyonunu konuşuyorsunuz...

hayır ya bende mi bir tuhaflık var... hiç mantıklı görünmüyor. şaka gibi cidden... inanamıyorum...

abi sana illa da asıl demiyoruz. ama flörtümsü havalar sergiler insan ya. bir iki espri sıkıştır araya. taç pozisyonlarda bari şirinlik yap. ne bileyim beşiktaş'la taşak geç... güldür onu. fırlamalık yap. sonra "nasıl gidiyor evlilik" filan de... iş dışında konuş. ona değer verdiğini hissettir. ufaktan etkilemeye çalış işte... ben tezgahtarlarla bile anlık flörtler ederim. mc donalds'ta mayonez isterken bile her tarafım oynar, sinsiyimdir. gerçi sen ufaktan sarsan bile burcu ekranda söyleyemezdi. ama kesin yapmamışsındır. sende öyle bir tip var. yemin edebilirim maç boyunca gözünü televizyondan ayırmayıp ufak ufak notlar aldığını. uğurcum, öleceğiz gideceğiz hayat kısa kardeşim, sen hala nelerin peşindesin, uzun uzun yazılar, analizler, uganda'dan futbolcu bulmalar, tey allahım ya.

düzenli titiz planlı programlı bir adamsın sen... ciddi... iş ahlakı olan filan... kırmızı kalemsiz başlık atmamışsındır okulda. ulan niye bu konuya bu kadar takıldım ki ben... hayır yani billur yazgan'la ordu-galatasaray maçını, uğur meleke gibi izlediğimi düşünemiyorum da...

devamını okuyayım »
10.01.2010 03:07