kedininuzanamadigiciger

  • 156
  • 3
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

sigarayı bırakmak

bir güncelleme daha giriyorum.

11. günü bitirmiş bulunuyorum. 9. gününde korkunç önemli ve beni çok geren bir sınavım vardı, dayanamadım ve bir sigara yaktım. o güne kadar hep savaştım kendimle, aklıma geldiği her an kovdum kafamdan, korkunç bir arzu uyandırıyordu bende. bir noktadan sonra yaptığım hiçbir şeyden keyif alamaz hale geldim hatta. iştahım kesildi yemek yiyemedim, alkol aldığım zaman korkar oldum. ama o içtiğim sigara bana çok şey hatırlattı.

iğrençti. ciğerime ağır iğrenç bir şey soktuğumu aldığım her nefeste hissettim ve sonuna kadar içtim o sigarayı, sadece unutmayayım o hissi ve bir daha istemeyeyim diye. o içtiğim sigaradan önce yanında dururdum içenlerin, dumanın kokusu hoşuma gidiyordu. o andan sonra yanlarında zor duruyorum artık. sigarayı söndürdüm, dengemi kaybedecek kadar başımı döndürdü.

ben kendime ne yapmışım ya cümlesini söyledim resmen. ve artık güveniyorum kendime, belki erken ama gerçekten hissediyorum, bir daha içmem. aptal değilsem içmem gerçekten.

bir sonraki güncellemeyi kriz bir durum olmazsa bir ay sonra gireceğim. şu an bulunduğum noktadan çok memnunum. darısı bütün bırakmaya çalışan yazarların başına !

devamını okuyayım »
27.04.2017 01:19