kelimelerinbittigiyer

  • 344
  • 64
  • 3
  • 0
  • 4 gün önce

abant izzet baysal üniversitesi

kesinlikle iibf fakültesinin yazılmaması, yazılırsa da iktisat bölümünüm es geçilmesi gereken okuldur.

okulun ismini duyurmak amacı ile özellikle iktisat fakültesinde kan kusturan, milletin yıllarını piç eden okul bozuntusudur.burdaki atıp tutanlara bakmayın, 7.5 senesi geçmiş biri olarak inanılmaz bir bilgi kaynağı sunacağım şimdi, dikkatle dinleyin..

1-) öğrenciyi sevmezler ancak öğrenci olmasa açlar.emlakçilara çok dikkat edin.bazı sitelerde ev aradığınız zaman ev yok deyip, "tüh ya 5 aylık peşin vercektik" deyince 5 dk içinde olmayan evi olduran apartman görevlileri vardır, uyanık olun.

2-)e5te bulunan 2 yıllıklarda ülkücüler hakimken, kampüste ise hocalar dahil çok büyük kısım ağır komünistler ve pkk sempatizanlarından oluşmaktadır.

3-)sınav ya da ders esnasında allah'a sövebilen ve maalesef adam kayıran karaktersiz hoca bozuntuları bulunmaktadır.

4-)her ne kadar mikro üstadı (bkz: ramazan sarı)yı odtü'ye, (bkz: gökhan günaydın)ı da meclise kaptırsa da çok yetkin hocaları vardır.(bkz: cem somel)

5-)hayatınızda görebileceğiniz en naif ve en düzgün hocalardan biri (her ne kadar görüşlerime uymasa da) cem somel'den maksimum faydalanın..

6-)bahar şenliklerinde torunu yaşındaki kızlara sulanan idareci ve hocalardan uzak durun, kaypaktırlar.

7-)iktisat okuyosanız yaz okulunda başka okuldan ders almak için benim gibi 4.seneyi beklemeyin.

8-)yaz okulu için en iyi seçenek anadolu üniversitesi ve sakarya üniversitesidir.toplamda 3 er kez ve maksimum 30 aldığım makro 1 ve 2, eskişehir sayesinde aa gelmişti:) özellikle istatistik ya da ekonometrileri sakarya'dan alın.biz kayıt yaptırırken iibf de bizim okuldan en az 80 kişi vardı.en son isyan etmişti görevliler.ancak okulu bitirmek için sakarya ve anadolu üni şart gençler..

9-)hocalar eskisi gibi değil, 2006 yılından itibaren eskiye göre çok daha insaflılar.2003 senesinde en yüksek ortalama 2.2 iken, 2006 dan sonra 3 leri geçenler oldu.bu durumdan faydalanın.

7-)her sene 3 mayısta öldürülen pkk li bir arkadaş için mum yakıp slogan atarlar.cok daha ileri gittikleri de görülmüştür..

8-)mutlaka ama mutlaka golcük denen tablo gibi tabiat parkına kar yağdığında mangal yakmak için gidin..

9-)halkına fazla güvenmeyin.define arayan kişi çok olduğu için üstünüze ihale kalır, kazıya vs gitmeyin..

10-)azcık efendi olun, üşüyoruz bahanesi ile milletin kapısını parkesini söküp sobada yakmayın.bira içmeye para buluyorsunuz, bi zahmet 2 küfe odun alın..

11-)cici taksiden hemen sağa doğru, merkeze çıkan yol üzerindeki ilk apartman olan erpiliç reklamlı sarı binada (yuzun anitpark istikmatine donukken solda kalıyor) ne yapın edin ama kalmayın.anitparkta çadır kurun burda kalmayın..20 şer santimlik yarıkları (evet çatlak değil yarık) sıva yapıp apartmanı boyayıp öğrencilere geciriyorlardi..

12-)kubbealtı'nda gözleme çeşitleri güzeldir.merkezde köşkte nargile iyidir.parılti esnaf lokantası lezizdir.daha uygun arayanlar için anadolu sofrası fena değildir.celebi tost ve tavuk menuleri ogrenci icin iyidir.ozel cikolata dedikleri bolçiye boş yere para vermeyin, hem pahalıdır hem beş para etmez..az iskender yaparlar arada tadına bakın..patatesli ekmeği güzeldir.

13-)okumak için gelenler ise mutlaka ve mutlaka elgin kan vakfının sertifika ve kurslarını takip etsinler.hem ücretsizdir, hem çevre edinirsiniz hem de cv nizi doldururken cok işinize yarayacaktır..

vel hâsılı kelam, atıp tutanların dışında 7.5 senesi geçmiş biri olarak diyeceğim o dur ki, bir an önce bitirip dönün memleketinize..

devamını okuyayım »
26.07.2015 02:30