kendimiariyorumgordunuzmu

  • kofti anarşist (181)
  • 510
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

fatih terim

ülkenin özeti. tam bir megaloman. diktatörün teknik direktör olmuş hali.

kibirli,küstah ve ukala. maç sonu yaptığı açıklamaları da bunu bir kez daha kanıtlıyor. beyimiz, suçu hakeme atmış. maçta hakemin suçlanabileceği bariz bir hata söz konusu değil. hoca yeme bizi şimdi.
lakin, imparator bu ülkenin genetiğini bildiğinden tribünlere oynaması gerektiğinin farkında. hakemler, faiz lobisi, dış mihrak de hocam. kim tutar seni. zaten avrupa ve dünya bizi sevmiyor. üstelik de deli gibi kıskanıyorlar. hepsi bu yüzden oluyor değil mi hocam ?

adama sorarlar da düzgün gazeteci kaldı mı ki sorsunlar. o da ayrı mesele.

hocam allah aşkına bu futbol neydi ? sen önce bunun bir hesabını ver bakalım. yok; ama imparator hesap vermez, hesap keser. hem hocam hata yapmaz ki. o mükemmeldir. kimsenin onu eleştirmeye de hakkı yoktur. eleştirenlerde futboldan gram anlamıyordur. yersen.

oynattığı futbolda sistem yok, taktik yok. gaz var. oyuncuları fişekleyip sahaya salıyor. eğer bu adamın taktiği varsa o da kaos ve plansızlıktır. doğaçlama takılan bir futbol. tesadüfi olarak denk gelirse atılan goller var. o kadar.

gene de imparatorun hakkını yemeyelim çok şanslı. bu da önemli meziyet. herkes de olmaz. 2008 avrupa şampiyonasında zaten paso bunun ekmeğini yedi. bugün ki hırvatistan maçında da kaçan gollerin haddi hesabı yoktu. bizimkiler bir tane sıkıştırabilse gene günü kurtaracaktı; ama olmadı.

sen gene de canını sıkma hocam. bizim ülkemizde çomar çoktur. dert edinme. 0 bile çeksen, 0 gol atsak da seni baş tacı etmez bizim için onurdur. aldığın o bol sıfırlı rakamlar sana helal olsun. en kötü galatasaray da teknik direktörlük yaparsın. sen tatlı canını üzme emi ? paracıklarını güzel güzel ye, milliyetçi şovlar düzenle, şehit edebiyatı parçala. biz bir güzel aldanırız. üzme kendini.

devamını okuyayım »