kendinikertenkelebek

  • 2002
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

pamir dikdik

bilgilendirme amaçlı paylaşıyorum; babası çalışmıyor. annesi de çalışmıyor. babası pamir'in büyüdüğünü görebilmek icin çalısmayı bırakan biri. annesi de ev hanımı.

bazı komplo teorilerinde "baba çalışmıyor mu" ya da "anne ne is yapıyor" gibi garip sorular sorulmuş aydınlatmak icin dedim.

evlerinde güvenlik kamerası var mı yok mu hatırlamıyorum. ancak babasının (serdar dikdik), bırakmış olduğu meslek güvenlik sistemleri kurmayla alakaliydi.

pamir gercekten yaramaz bir çocuktu tanıdığım kadarıyla. hiperaktif bir yönü vardı. o yüksek çiti atlar mı bilmiyorum ama kapatılmayı unutmuş bir kapı varsa oradan çıkma ihtimali cok yüksek.

evleri villa. dogru. bir hizmetçileri yok.

serdar abi samimi bir insandır. yakın çevresiyle "resmen komando pezevenk" seklinde konuşmuş olmasını garip karşılamıyorum. tanımamış olsaydım bazı insanlar gibi şüphe ile yaklasabilirdim.

sosyal medya, basın, kolluk kuvvetleri, arama kurtarma ekipleri ve cevre sakinlerinin destegini almış biri olsaydım, kameralar karşısında ben de daha serin kanlı, sakın konusabilirdim. bunu da yadirgamiyorum.

yazılmış ve ılerde yazılacak, söylenecek seylere ışık tutması acısından paylaşmak istedim.

devamını okuyayım »
05.04.2014 04:35