khaliejero

  • mangal yürekli rişar (502)
  • 524
  • 11
  • 2
  • 0
  • dün

covid-19

babam 18 gündür yoğun bakımda. bugün itibarıyla entübe edilmiş. sağlıklı bilgiler bulamıyorum internet ortamında.. zaten evde oturmaktan başkada birşey yapamıyorum. entübe olup iyileşme gösteren hastalar oluyor mu? gittikçe umutsuzluğa kapılıyorum be sözlük.

edit 1: siz muhteşem bir detaysınız. moral vermek için mesaj atan herkesten allah razı olsun. iyi ki varsınız. (çok fazla mesaj geldiği için buradan da yazmak istedim. tek tek dönmeye çalışıyorum)

edit 2: bugün ciğer filmi çekilmiş, ilaç yazılmış onu temin ettik. telefona ben çıkamadığım için tam ayrıntılı bilgi alamadım. bugün için kardeşim ilgilenmek zorunda kaldı. gün gün editleyeceğim, inş. atlatacağız. sizler sayesinde moralim yerinde, çok fazla mesaj geldiği için dönüş yapmam zor oluyor. hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. aynı durumda olan tüm hastalara acil şifalar diliyorum.

edit 3: bugün entübe olarak geçirdiği 3. gün.. durumunda herhangi bir değişiklik yok. çekilen filmde sağ tarafın komple kapalı olduğu görülüyormuş. artık bu ne demekse tam anlamıyorum ama iyi birşey değil. bir değerden bahsettiler o ilk zamanlarda 1100lerdeymiş, son 600lere kadar düşmüş. bu iyi birşeymiş en azından. ilk defa bir yılbaşında yanımızda olmayacak, umarım 2021'de iyileşerek yanımızda olur. 2022'e beraber gireriz.

edit 4: bugünde olan durumunu koruyor. hala uyutuluyor. umarım 2021 bizim yılımız olur.

edit 5: kalbi bir kere durmuş geri getirmişler. tansiyonu çok düşükmüş. 1-2 gün içinde herşey netleşir. kötü sona kendimizi hazırladık. iyi geceler arkadaşlar.

edit 6: babamı 3 ocak pazar günü öğlen saatlerinde kaybettik. yeni yeni kendime gelince sizleri de bilgilendirmek istedim. benim zor günümde mesajlarıyla destek olan herkese ayrıca teşekkür ederim. entry editi burada son bulmuştur. allah şifa bekleyen diğer hastalara ailelerine kavuşmayı nasip etsin. babam bu savaşı kazanamadı.

devamını okuyayım »