kilikirkyarran

  • 306
  • 16
  • 1
  • 0
  • evvelsi gün

mario balotelli

ben balotelli'nin gerçekten kuvvetli bir futbol zekası olduğunu düşünüyorum. geçen yıl ve bir önceki yıl nice maçlarını balotelli için izlerdim. atağı yönlendiren muhteşem paslardı vardı. bir forvet olmasına rağmen ortasahaya gelip topu alıp kanatlara muhteşem paslar çıkarıyordu. ara pasları da gerçekten zekice idi. genel olarak zaten kendisi zenci olduğu için bizim talep ettiğimiz vasıflara sahip. galatasaray'da gerçekten kendini tekrar bulabilir ve avrupa arenasında kendi piyasasını tekrar yukarıya çekebilir. ama bize gelmesi şu an için imkansız zira ismi hiç geçmiyor.

galatasaray bu saatten sonra ya pandev vari bir adam alacak ya da genç golcülere yönelecek. kim alınırsa alınsın ben elde patlayacağını düşünüyorum ama umarım yanılırım.

ze: mümkünse adı galatasaray ile anılmasın diyen tiplere bakmayın siz. bu adamlar balotelli'nin bir maçını bile izlememiş, sadece saha dışı olaylarını duymuş ve buna göre adamı yargılayan adamlar. ulan otur bir tane maçını izle de yorum yap. bu adamın çıkardığı olaylara bak ırkçılık, ayrımcılık ve ötekileştirme. genel olarak ben bu çocuğun haksızlığa uğradığını ve çok büyük bir sevgi eksikliği olduğunu düşünüyorum. fatih terim gibi bir 'baba' bizim gibi bir taraftar bu adamın sevgi açlığını giderip kendisini nirvanaya çıkartır. ayrıca disiplinsiz evet burada haklısınız ama fatih terim ayarı kendisini tam disiplin işine konsantre edebilir.

devamını okuyayım »
30.08.2018 12:34