killer

  • şamda kayısı (715)
  • 517
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4 yıl önce

youtube

acilen, video açıklamalarındaki* maksimum karakter sınırını azaltması ya da yapılan aramalarda, video açıklamasını değil de -sadece- tag'leri taratması gereken site.(bkz: youtube video aciklamasina yuzlerce kelime yazmak)

yahu el insaf, kaç gündür adam gibi arama yapamıyorum! iki tane uyanık arkadaşımız, çok afedersiniz kendini akıllı sanan çakal arkadaşımız ne yapıyor? gidiyor, upload ettiği video'nun açıklamasına, ergenekon destanı'ndan kısa olmamak kaydı ile yazıyor da yazıyor...osman mahmut haydar lütfü futbol fanatik tiki iki miki hihi kitty yine ene enneeaaa asdfklşasd asdşfkl
ben diyeyim, bin kelime, siz deyin beş bin kelime...eee? video ne peki? "şarkı söylerken amuda nasıl kalktım!" , "on iki dakikada kılım nasıl döndü!" , "altmış beş adımda tüy olmak!" vs.vs.vs.

tamam, çok güzel...anlıyoruz.zekisin, gençsin, yakışıklısın...tag'lere yazılanlar sana yetmiyor, description'ı da uzatayım ki alakalı alakasız herkes gelsin, video'mu izlesin istiyorsun...da benim suçum ne arkadaşım? ben izmirli ararken, sonuç ekranında ekstradan bir de zenciyi görürsem sinirlenmez miyim? ya da daha kötüsü, izmirliyi bulamayıp, sadece zencilerin olduğu bi arama-sonuç sayfasıyla karşılaşsam ne olur? he? *ayıp ya, yemin ediyorum ayıp

hayır, aslında bu kişilere de kızmıyorum.bunca zamandır buna bi engel koymayan youtube'a kızıyorum ben! artık araya adam mı sokarım, bizzat kendim mi görüşürüm bilmiyorum ama bu işi bi şekilde çözücem, o olacak!
youtube, be clever.come yourself!*

devamını okuyayım »
04.04.2007 00:34