kilometrik pas

  • aklıselim (551)
  • 970
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11 ay önce

spartacus war of the damned

--- 3x5 spoiler ---

şimdi bu tipini siktiğimin ceaser'ı bir öncesi sekansta nemetes ve yanındaki iki adamı kebap yercesine rahatlıkla biçiyor, ama spartacus'e bıçağı, kalbinin olduğu taraftan ya da ense kökünden değil de sağ omuzundan saplıyor öyle mi? aferin çok iyi düşünmüşsünüz.

ayrıca bu ceaser öküzü ilk bölümlerde taş kafalı, fevri, siki aklından önde giden bir tip değil miydi? nasıl iki bölümde stratejist, toplum mühendisi, cia ajanı oldu da our boys have done it kıvamına geldi bu denyo?

yüzünden laçkalık ve şerefsizlik akan nemetes hem kendine verilen görevi savsaklamanın hem de davayı içselleştirmemenin cezasını fena çekti. yine de biz onun seviyesine düşmüyor ve kendisine önceki hizmetleri için teşekkür ediyoruz.

tiberius dış şutlarla sayı üretemeyince içeriye penetre etme kararı alarak babasının manitasına atladı ve hatun 24 saat içinde iki kez penetre edilmiş oldu. şimdi kesin hamile kalır fakat çocuğun babasının kim olduğuna ilişkin bir hızır idi yunus idi sorunsalı yaşanacaktır.

crassus onun için "sıfırdan başladı ve şimdi senato bile karşısında titriyor, ona hayranlık duymam için başka bir sebebe ihtiyacım yok" derken bizim spartacus ne yaptı? kendi sözde planlarını ona uçurarak yanlış yönlenmesini sağlamak için elindeki romalı esirleri gönderdi. olm bu adam bu tip güdümlü haber gönderme konularında doktora yapmış birisi. bu numaranı yer mi? biraz şu adamın sana yaklaşımına saygı duy amk.

ayrıca bu romalı askerlere dayatılan ezberci eğitim sistemini sikeyim ben arkadaş. herifler geminin ambarından üç kişinin karşısında çıkarken bile savaş formasyonunu bozmuyorlar. lan olm önce bir güverteye çıkın da sonra dizilin. o kalkanlar yüzünden önünüzü göremediniz, iki saatte çıkamadınız gün ışığına.

adanalı korsanın ihanetine hiç şaşırmadığımı da söylemeliyim. herif daha ilk takasta ibnelik peşindeydi. justin tiberius saldırdı da isyancılarla omuz omuza dövüşmek zorunda kaldılar.

spartacus'ün yaralı aslan modundayken çok daha iyi strateji geliştirdiğini, saksıyı çalıştırdığını biliyoruz. o yüzden şimdi crassus düşünsün. lakin artık şu castus'un da yiyip, içip, kusup, nasir'e kesik atmak haricinde bir şeyler yapma vakti geldi. belki de 6. bölümde kendisinin yüksek faydaları ile bizimkiler götü kurtarabilirler.

son olarak agron'un spartacus'e olan düşkünlüğünden kıllanmaya başladım ben hocam. zaten nasir'le arası kötü, spartacus de kaç bölümdür manitasız. sakın bu agron king spartacus'e bir taç takmayı düşünüyor olmasın?

--- 3x5 spoiler ---

devamını okuyayım »
02.03.2013 21:59