kim kardashian

  • 38
  • 0
  • 0
  • 0
  • 10 ay önce

bihter ziyagil

ziyagil örgütü tarafından el birliğiyle yok edilen kurban rolündeki karakter.

yaptığı en büyük hata, ayrılma noktasına geldikten sonra kocasından ayrılmamasıydı. bu noktada behlül'e karşı henüz bir şey hissetmiyordu.

annesinin " aman kızım boşanırsan halimiz ne olur, elalem ne der " dolduruşuyla evliliğe devam etme kararı aldı. yalıda kalacak, nihal'in şımarıklığını, matmazel'in ketum hallerini, hizmetçilerin ve annesinin sinsiliklerini çekecekti. tüm bunları çekici kılacak bir sebep aradı ve behlül'ü buldu.

önce uzaktan sevdi. behlül çakalı, evlilik olmadan bile bihter'i gözüne kestirmişti. kokuyu alınca kadının etrafında dört dönmeye başladı, yeri geldi zorla öptü. bihter'in direncini kırana kadar uğraştı. bihter buna inanacak kadar aptallık ettiğinde 180 derece döndü, suçu üstüne atıp nihal'le evlilik hazırlıklarına girişti.

gururunun üstünde tepinilen, o arada tecavüze uğrayan, hiç istemediği halde çocuğunu aldıran bihter adım adım intihara sürüklendi. annesi firdevs, kendisine en yakın kişi olduğunu söyleyip duruyordu ama son ana kadar kızının psikolojisinin nasıl yıprandığını görmedi, ya da görmek istemedi.

peyker'e " nolur gitme " dedi, haklı olarak gitti. onun da ilgilenmesi gereken bir ailesi, çocukları vardı. peyker, firdevs gibi bencillik edip çocuklarını arka plana atacak bir karakter değildi.

kalabalık yalının, milyonlarca doların içinde yalnızdı. kendini öldürecek kadar psikolojisi bozulduğunda kimse ona yardım eli uzatmadı.

devamını okuyayım »