kitap deniz gunes

  • azimli
  • kofti anarşist (177)
  • 1011
  • 2
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

kaval kemiği ağrısı

bir yandan komik bir yandan kötü bir hikaye anlatayım
yaklaşık 8 ay önce kaval kemiğin üzerinde bir ağrı hissettim önce biri ağrıyordu sonra bir kaç zaman sonra diğeri çok hafif , ağrı bile denmezdi.
sonra ortopedi doktoruna gittim o da bir kaç krem verdi yolladı aynı zamanda kaburgamda da bir ağrı hissettiğimden genel cerrahiye de gittim. sonrasında kan testlerinde hafif bir iltihap çıktı ve antibiyotik kullandım.
ağrı geçti, antibiyotik i bıraktım tekrar başladı.
bunlardan sonra dahiliye, kalp damar, fizik tedavi, nöroloji, enfeksiyon hastalıkları gibi bir çok doktora gittim.
bir çok tedavi gördüm ama bu arada ağrı arttı, demir eksikliği tedavisi gördüm, kalp damar venöz yetmezlik teşhisi koydu hemde ileri seviye, varis çorabı kullandım, nöroloji doktoru sinirlerle ilgilidir belki dedi beyin panik atak, epilepsi ilaçları verdi.
son olarak bunların hiç birinin olmadığını başka doktorlara giderek anladım ama antibiyotik geçiriyor ya, doktorların hepsi bana üniversiteye git dediler ben de enfeksiyon hastalıkları bir profesöre gittim.
o da sağ olsun benim üstümde antibiyotik denedi, testler üniversitede aylar sonraya verildi tabii yaptıramadık. bu arada bana kemik iltihabı olabilir dedi ve ben baktım kötü bir hastalık
tabii bu arada bacağımda bazı noktalarda renk koyulaşması ve çukurlar oluştu. ben eleyemiyorum acıyor çünkü
sonrasında yine üniversite de ortopedi profesörüne gittim.
ve sonuç... bana dedi ki bu ayakkabıları mu giyiyorsun bacağındaki sorunun kaynağı ortopedik ayakkabı kullanmamak
haydaaaa...
olur mu olur, testleri yaptık gerçekten bir şey yok ve ben ortopedik ayakkabı kullanmaya başladım ama sürekli ev dahil kullandım ve 8 ay boyunca beni hayattan soğutan ağrının bundan kaynaklandığını anladım.
allah fakirin eşeğini kaybettirip tekrar buldurur muş. öyle oldu ve hayatımda 8 ay yaşamamış gibiyim
hala hafif bir ağrı var ve bu kadar doktora gidip garip teşhisler koyulup ve aptal ortopediatlerin bile koyamadığı teşhisi koydu doktor. o çukurlar da çukur değilmiş sadece etrafı şiştiği için öyle gözüküyormuş.
vah bizim türk doktorlara.... tüm ilaçları da bıraktım şimdi bozulan psikolojimi ve ilaç kullanmaktan ağrıyan midemi düzeltmeye çalışıyorum.
kaval kemiği ağrısı kötü ayakkabıdır kısacası

devamını okuyayım »