kndkc

  • leziz (657)
  • 838
  • 0
  • 0
  • 0
  • 9 ay önce

lustral

hayatımın boktan iki döneminde beni kurtaran ilaç. zaten varoluşunda mutluluk olan benim, aşırı depresif hissedip de kurtulamama durumumdan sonra dayanağa ihtiyaç duyduğumda desteğini hiç esirgememiş olan ilaç. * * *

hani herkeste genel bir yanılgı var. ilacın düşünceleri değiştirdiği, seni olduğun kişiden çıkardığı sanrısı. ben bunu hiç yaşamadım. sadece daha mantıklı daha doğru düşünüp kararlar almanızı sağlıyor ilaç. mesela yıllardan lise son, uyurken her sabah erkek kardeşim çat diye kapıyı açar "dolmuş param yok, paran varsa versene" derdi. ben de her sabah o gürültü ile uyanınca "siktir git lan, sabah sabah mal mısın gerizekalı" derdim. sonra noldu efendim, ben bu ilacı kullanmaya başladım, kardeş gene geliyor sabahları, ama benim cevap olarak bir seçenek daha geliyor aklıma, onu seçiyorum, "günaydın canım, bende de kalmadı para/cüzdanımdan alabilirsin"
sonuç olarak aslında ben zaten kardeşime hiç kötü davranmak istemem. neden isteyeyim, kardeştir candır. anlaşamasak da öyledir. öldürmek istesem de tekrar tekrar, öyledir işte gene. bazen böyle kafasından tutup... neyse lustral işte böyle bir şey. gene küfür etme seçeneğiniz oluyor aklınızda, ama başka seçenekler de sunuyor size.

diğer kullanımlarımdan farklı olarak bu sefer aşırı mide bulantısı yaptı. belki başka mide bulantısı yapan ilaçla aynı anda kullanımım sonucu bu oluşuyordur. bunu bilemiyorum. ama zamanla geçeceğini umuyorum.

bir de ilacı kışın kullanmak mükemmel bir şey. benim gibi çok üşüyen bir insanın bile, karda kışta tişört üzerine mont ile rahatça dışarı çıkmasını sağlamıştır.

devamını okuyayım »