knowledge update

  • 22
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 yıl önce

lost

1-jin ile suna karşılaştıklarında duygularını ingilizce dile getırmek yakışmamıştır, şahsımca korece konuşsalarmış sonuçta anadil
2-sunun dili çözülüp jine doğru giderken elektrık direklerinden hepımız yusuf yusuf ettık ve sarıldıklarında jınden ilk bi kaç sanıye ses çıkmayınca ahada ağzından köpükler çıkacak diye hala bekledım, ne bilim kısa devre yapan bobınlerı düzeltmeye giden adam elektrıkten yanınca bunlar gene zamanlamayı şaşacak sandıydım yanılmışım..
3-desmond ölmemiştir efendim sayıd tarafından kuyudan çıkarılmıştır, buda demektırkı sayıdın içinde azda olsa insaniyet namına bişeyler kalmıştır. lockea yalan soylemesı hala tarafının kesın olarak bellı olmadıgının kanıtıdır (ya desmond öldüyse!!!amanin)
4-wıdmoreun saz ekıbı paso çalıların arkasındamı beklıyo anlamadım, çalılardan yukarı çıkan 3- 5 kafa ve öncesınde tipsiz zoe çıkması dizide dejavu yaşatmıştır.
5-denızlerı aşamayan flocke ve çakal sawyerın tekneyi çalması 'en zayıf yerınden vurmak' deyimini burada cuk diye oturtur.
6-locken başka bedene artık bürünemeyen esau sonrasında jackın babası olabilemez, claıre ikisiyle arkadaş oldugunu söylemişti şayet aynı zamanlarda arkadaş ise lock jacka gene herzamankı gibi yalan soyledi.

devamını okuyayım »
21.04.2010 15:34