koca nickli zenci

  • 2851
  • 1
  • 1
  • 0
  • evvelsi gün

polisin ilgilenmediği gerekçesiyle garson dövmesi

görevden alınıp, mahkeme sonucunda ağır tazminatlar ödeyip bir daha devlet kurumlarında çalıştırılmaması gereken 2 kişidirler. tabi bu normal şartlarda. şimdi kokoreçcinin fetöcü olma ihtimali falan derken ceza almadan insan içine salınabilirler.

edit: video (hayranim adlı yazar arkadaş bulmuş sağolsun)
video'yu izlemeden yorum yapmak istemedim, şimdi izledim. önce ilgili video

açıkca görüldüğü üzere ne garsonun ne de mekan sahibinin bir kabahati bulunuyor. masaya gelen garsona dayılanan bir polis, tokat atyor. garson saygılı ses bile etmiyor. büyük ihtimal birde azar kayıyor çocuğa. hesap ödemeye gidince herkes sakinden aynı polis yanındakilerden güç alarak mekan sahibine yumruk sallıyor. mekan sahibi fark edip kaçıyor ve istese kolayca dövebileceği memuru biraz tartaklıyor. polis yanındakilerin gazına gelerek mekan sahibine tekrar saldırıyor. bir başka polis ise kavgaya karışıp garsonu dövüyor. diğer polisler mekan sahibini tutarken ilk olay çıkartan polis tekrar efelenerek, eli kolu tutulan adama dalıyor. mekan kadın ve çocuk dolu olsa da umursamadan olay çıkartıyorlar. söylenene göre tabanca çekip, insanların canını hiçe sayarak ateş de edilmiş. müşteriler canlarını kurtarmak için polislerden kaçmaya başlıyor.

bu anlattıklarım yaşanan olaylar, yorum yapmadım. daha önce bende buna benzer bir olay yaşadım, tüm polis teşkilatı elbet böyle değil. polisler kötü demek yanlış olur. benim başıma da bu şekil bir durum geldi, iki polis memuru o zamanlar çalıştığım dükkandan alışveriş yaparak, biz para ödemeyiz diye gittiler. aldıkları belki 10 lira tutmaz ama peşine düştüm. en son ayağımıza kadar gelip, özür dileyip. aldıklarını iade ettiler. bu süreçte bana en çok destek olan ise diğer polis memurlarıydı. karakol amirleri çok çaba sarf etti. o yüzden hala eminim ki türk polisi bunlar gibi değil.

devamını okuyayım »
03.02.2018 10:27