koluncumuofele

  • 1176
  • 34
  • 8
  • 4
  • dün

işgalci barodan akit muhabirine saldırı

programın ilerlemesi için sahneden inmesi söylenen ve ısrarla yerinden kıpırdamayan, kılına dokunulmayan işgalcinin bağırıp çığırdıktan sonra "adam öldürüyorlar" minvalinde şeyler söylerek yere yatması, bayılma numarası yapması, sağlık ekiplerinin müdahalesi sırasında bi' şeyi olmadığı halde ayağa kalkmaması ve ısrarları sonucu sedye ile dışarı çıkarılması dışında hiç' bi şey olmadığı halde bazı sahtekar inananlarca masum gösterilen akit elemanının sayesinde oluşan etikettir.

orada adama saldırının olduğu nereden uyduruluyor acaba. adamın nereden geldiği belli ve orada bulunan avukatların hepsi de sırf bu yüzden sukunetini koruyor. bir olağanüstü kurul var, güven tazelenmek için organize edilmiş ve orada yaygara koparmaya gelmiş bir adam. sahneden inmesi rica ediliyor ve inmiyor. ısrar ediyor, bağırıyor ve kimse yakınında kendisine alçak sesle ne söylendiğini duymadığı için bağırtısıyla senaryo yazıyor. dolayısıyla bir anda yere yatınca da "aaaa! saldırdılar, darp ettiler!" .

süper fikir. git, yaygara kopar. ne de olsa baro bunlar amk. ortalığı yık, bağır, bayıl. yalnız başınasın ve haklısın kardeşim.

devamını okuyayım »
17.03.2013 17:25