kontra

  • bal küpü (627)
  • 754
  • 0
  • 0
  • 0
  • 9 ay önce

lost

turkcell süper lige benzeyen dizi. son iki senedir sadece adı süper olan ligimizin sıkıcı maçlarını izlemektense rıdvan'ın maç sonrası yorumlarını dinlemek daha zevkli hale gelmiş durumda. bu diziye de aynı şey oluyor. 6. sezonun anlamsız bölümlerini sadece muhabbetten uzak kalmamak ve ardından şuradaki, malesef diziden daha çok zeka içeren, yorumları okumak için izliyorum.

bir de bölümleri rıdvan yorumlasa nasıl coşacağım belli değil. deneyelim;

--- spoiler ---

- şimdii.. jonlok'un doksana çaktığı son konuşması bana tanju'nun gollerini hatırlattı güntekin. kamera beni çeksin. ayağının işte tam şu tarak kısmıyla vururdu. çapalama dediğimiz..

- rıdvan hocam john locke'un aslında black smoke olduğu bilinen bir gerçek. geçen sezon finalinden hatırlıyoruz.

- bence adada birliktelik yok güntekin. candidate'ler bir türlü organize olamıyorlar. ilerleyen sezonda motivasyonları gittikçe düştü. bu durumu toparlayacak birinin gelmesi lazım. bak sayalım: jack kendinde değil. kate yıllardır o bölgede sorunlar yaşıyor. sayid dirildikten sonra bir türlü toparlayamadı. sawyer desen zaten gamsız. e kim kaldı? bu gidişhatta sezon finali ışık vermiyor. hepimiz jonloku desteklemeliyiz. ciddi diyorum. dizi başka türlü düzelmez.

- hocam john locke dediğiniz aslında kara duman..

- ben de onu diyorum. sen king kong gördün mü güntekin

dannn ! ! ! (lost yazısı uzaklaşır.. devamı haftaya..)

--- spoiler ---

devamını okuyayım »
24.03.2010 00:02