kopuksenaryoo

  • 2619
  • 39
  • 13
  • 0
  • evvelsi gün

dick advocaat

teknik direktörlüğünü bilemem ama kesinlikle dürüst adam. öyle toplantılarda kıvırmıyor, duymak istemediğimiz şeyleri söylüyor.

mesela; çıkıp rakip şanslıydı, biz şansızdık, hakem böyleydi demek yerine takımımız kötüydü, kötü oynadılar, ondan yenildik diyor. bizim halk bunu istemez. bizim takımlarımız iyi ama yenilirlerse elbet sebep bizden değildir, dış mihraktır.

adam bizim televizyonda izlerken gördüğümüz gerçekleri açık açık diyor: fenerbahçe'de çok kalitesiz oyuncular var diyor. ne yapsın bana onu açıklayın? kalitesiz olduğunu bildiği adama kaliteli muamelesi mi yapsın. agalar spor bize gönül işi de o adamlara meslek. gönül işi ile hareket edemezsin. oyuncu kötüyse, bunu açık açık diyeceksin. kırmayayım onu nedir?

birileri de kadro tercihini soruyor. ya fenerbahçe'de oyuncu mu var ki farklı kadro çıkasın? defansif oynuyorsun kayseri'den 4 yiyorsun. avrupada çık bakalım ofansif, bu oyuncularla kaç yiyorsun.

dürüst olmasından ötürü kendisini tebrik ediyorum. bir de yıldız ve süperstar fenerbahçe'ye gelmez diyerek türk egosuna balyozu indirdiği için de ayrı tebrik ediyorum. koskoca fenerbahçe ooolaaam diyerek parasını verince herkesin bize gelebileceğini sanıyoruz. yukarıda arkadaş anlatmış; gelenler ya yaşlı ya da düşüşte olanlar. sneijder nerdeydi agalar buraya gelmeden önce, hele bi anlatın?

beşiktaş olarak robben'i almaya kalkıştık, adam resmen umursamadı bile bizi. ya neden gelsin ki zaten? gelmez. bizdeki egoyu ilk defa bir teknik direktör açık açık anlatıyor. helal vallaha.

not: beşiktaş.

devamını okuyayım »
23.02.2017 00:02