kovarinko

  • hırçın golcü (250)
  • 856
  • 4
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

trabzonspor

fenerbahçeliyim.

bu akşam sparta prag maçında oynadığı oyun gerçekten şiir gibiydi.

heyecan verdi.

ünal karaman futbol oynadığı dönemde kendisini sevdiren bir insandı , beyefendi , herkese saygılı , çok iyi bir oyuncuydu. wembleyde direkten dönen şutu çocukluğumdan beri gözümden gitmez.

kendisini futbolu bıraktıktan sonra ceyhun yılmaz'ın sunduğu 21 programında izlemiştim. anlattıkları ve konuşmaları kendisinin insani tarafına verdiğim puanı arttırmıştır. bu adamın menajer olması ve genç futbolcuları paranın değil doğruların ışığında yönlendirmesi gerektiğini düşünmüştüm.

hatta türk futbolunun adam ! ları , yanlarına playstation ve semtten arkadaşlarını alacaklarına ünal karaman gibi bir şahsiyeti alsalardı kürkçü dükkanlarına dönmezlerdi.

uzatmayayım.

bana göre geçen senenin en başarılı takımı trabzonspor en başarılı teknik adamı ünal karamandır. kısıtlı imkanlarla yaptıkları bir yana galatasaray maçında nasıl doğrandıkları aşikardır. imparator ! gibi tükürük saçmadıkları için biraz gölgede kalmış olabilirler.

ama bu gençler , başkanından hocasına oluşan ve takıma yansıyan karakter umarım ki meyvesini verir.bu çabalar şampiyonlukla taçlanır.

bir diğer sözüm , yurt dışında bir italyan takımıyla yapılan hazırlık maçı vardı (takımı unuttum) son anlarda sahaya atlayıp rakibi kovalayan taraftardan , bu akşam gol yedikten sonra rakip kalcinin kafasına bir şeyler tan taraftara...durun artık...bu güzel takımı yalnız bırakacak , başını ağrıtacak davranışlara son verin.

devamını okuyayım »