kulaklara fisildayan adam

  • 1803
  • 49
  • 6
  • 2
  • bugün

bir erkeği çıldırtmanın yolları

1)"bıçak kemiğe dayandı"
en garanti yolu onu başka bir erkekle kıskandırmaya çalışmaktır. dikkat edin pahalıya patlayabilir. eğer delikanlıysa bunun neticesinde sizden ayrılır, kıskandırmaya çalıştığınız lâvuklada mevzu çıkarır.

2)"bombalama".mesaj-ilgi-çağrı bombardımanı. tehlike üçlü dediğimiz bu taktik çıldırtmaya yeter. eleman bombalanan dunkirk haline gelir.
eğer sizi seviyorsa ayrılmaz, telefonunu filan kapatır sadece.

3)"kozmetik". ilgisizlik yapın ve neler olduğunu görün. ama bu da belirli dozda yapılması gereken bir iğnedir. bokunu çıkarırsanız eleman kaçar gider zira. bu süre zarfında zamanınızı rahat rahat kozmetiğe harcayabilirsiniz.

4)"taramalı dedikodu yağmuru". genellikle erkeklerin en konuşmak istemediği şey dedikodudur. sizinle sohbet ederken konuyu sürekli dedikodu yapmaya everin. sıkıntıdan çıldırır.

5)"faiz lobisi".eğer sevgiliniz değilse borç takın ve ödemeyi öteleyin. hem borcunu isterken utanıp,sıkılıp çıldıracak hem de "kemer sıkma" politikasına geçtiği ve size birşeyler ısmarlayamadığı için çıldıracaktır.

6)"vur kır parçala". incir çekirdeğini doldurmayacak sebepler'den birini seçin. kavgayı başlatın,ağlayın ve sevdiği eşyalarını kırın. parfüm,deodarant,tıraş kolonyası şişelerini kırmaktan başlayabilirsiniz. yok eğer level'ı yükselticem elemanın çok öfkelenmesini istiyorum diyorsanız tv,bilgisayar,viski şişesi gibi eşyalara geçebilirsiniz.

7)"anasına bak aklını al".
anasına laf yapın. buradan kastım küfür değil. meselâ eleman "öteki,beriki de çok gıybetçiymiş be" desin siz de "yok valide hanımın eline su dökemez" gibi birşey diyin ve şamata başlasın.

8)"paul walker taktiği". bu taktiğimizde araba kullanmayı bilmiyormuş numarası yapın ve arabasını vurun. bu çok temiz.
nasılsa öğrenmeye çalışıyordum falan dersiniz ne olacak. kasko yoksa bir çıt daha çıldırabilir.

9)"titret". bu taktiğimizde telefonunuz her titreğinde o titreşim adamımızın beyin kıvrımlarına kadar gidecektir.
telefonunuzu sesliye alın veya ona sosyal medya hesaplarınızı gösterin.
gelen mesaj kutusu sağanak yağmura tutulmuş istanbul'daki rögar kapaklarından daha hızlı dolacağı için çıldırmasına yeter de artar. fazla üstüne gitmiyim diyorsanız telefonu göstermeyin, mesaj sesi bile yeter.

10)"5 dakika" taktiği.geç kalın. birlikte bir yere gideceksiniz diyelim.
alafranga tuvaletin üstüne tüneyin ve candy crush oynayın. çıldırına kadar aşkım 5 dakikaya hazırım diyebilirsiniz.

11)"top geçer akıl geçmez". bu taktiğimizde yaptığı halı saha maçını izlemeye gidin ve bok gibi oynadığını söyleyin.

12)"göt korkusu".baba/abi korkusu verin. babanız/abiniz sert biri olmasa bile ona öyleymiş gibi anlatın. ve dışarda her buluştuğunuzda "eyvah abim/babam" diyin. her defasında ödü bokuna karışacaktır. sizinle doğru düzgün görüşemediği için çıldıracaktır.

13)"kimyasal silah".ona çok kötü yemek yapın. tuz,karabiber,tereyağı allah ne verdiyse basın. sizi kırmak istemediğinden pek laf edemeyecektir. "aşkım yemek kursuna mı yazılsan?" dediğinde yeterli dozu almış demektir.

14)"pavlov'un köpekleri". bu taktiğimizde erkekle birlikte yapılabilecek bir aktivite buluyoruz. meselam birlikte lol oynayın ve ayı gibi feedleyin. size aldığı tiyatro/sinema'ya gidin. oyunu/film'i beğenseniz bile bok gibi diyin. "benim sevdiğim hiçbirşeyi sevmiyor" diye düşünecek depresyonla karışık çıldıracaktır.

15)"homo eructus". bu taktiğimizde erkek bir konuda bilgisizce konuşuyorsa ona bir bilgi verin ve "oha bunu bilmiyor musun?" diyin.her seferinde inceden inceden bir bok bilmediğini ve aşağılandığını farkeden erkek kendinin bir homo eructus yerine konmasından ötürü çıldıracaktır.

16)"gol" sevdiği bir spor takımının sevdiği bir spor branşındaki müsabakayı televizyondan izlerken en heyecanlı anda televizyonun önünden geçin. eğer çok delirtmek isterseniz milli spor müsabakalarımızı tercih edin.

17)"sonsuzluk savaşı" birlikte alışverişe çıkın ve alışverişi sonsuza kadar uzatın. ona alışveriş arabası bile demir parmakları andıracaktır ve kasa'daki mal okuturken "düdut düdut" sesleri onu fıttırtacaktır.

aklıma yeni birşey gelirse editlerim.

son olarak; rahat bırakın lan adamı. ne gerek var bunlara ? bırakın sevsin sizi işte. niye çıldırtmak istiyorsunuz ki???!?!?

devamını okuyayım »