kumsallarin istenmeyen kum tanesi

  • 206
  • 0
  • 0
  • 0
  • 5 ay önce

one piece

manga 838

--- spoiler ---

1-) linlinin sapkasına göre, sanji kaleye girdikten sonra... çıkamaz. ama bizimkiler hiç bir zaman kolayı yapmazlar. sanji o kaleden cıkacak. aha söylüyorum: chopper ve carrot kaleye ayna dünyasından, pedro ve brook püskevit askerle sızacaklar. geriye luffy ve nami kalıyor. luffy muhtemeln marinford ve diğer arc'larda olduğu gibi kendi gibi bir giriş yapacaktır. ya da lolanın babası o cok cok gizli bir yerden sokar ve dahil olur.

2-) kapakta; shanks, beckman ve sanırım shanksın kılıc ustası var. e. oda, monky d. luffynin yeni dünyaya, doflamingoyu indirip, şatafatlı girişini, tayfa için önemli olan hemen hemen herkese duyurdu. ve kapak serisi sonlandı shanksla.

edit: shanksın kılıç ustası değilmiş. rockstar. newgate'e haber göneren kişiymiş. valla ben bilemedim ama teşekkür bilgi için.

3-) cracker ile olan dövüşte dikkati mi çeken tek nokta şu: crackerın "zırhımı indirebilmek için herseyini koydun" demesi. yani luffynin g4le ulastıgı gücün farkında. (hem güç olarak, hemde harcadığı güç olarak) peki g4 luffye yetti mi cracker karsısında? g4 luffynin herseyi degil miydi? bence burada luffy ekstra bişiler daha katacak.

4- haftaya bölüm yok.

ben anlamıyorum bu adam iyi alıştı 2-3 hafta bir ara vermeye.
--- spoiler ---

devamını okuyayım »