kutahyali circirrr

  • 444
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

16 eylül 2014 galatasaray anderlecht maçı

öncelikle maçla ilgili 3 önemli tespit;

1) burak yılmaz topçu değildir!
2) burak yılmaz topçu değildir!
3) burak yılmaz topçu değildir!

neden; ceza sahası içinde kaleye yatay giderek rakibinden sıyrıldığın an vuruş şansın varken kendini yere atma kardeşim, yemezler vursan (vurabilsen, kendini atmayı değil vurmayı düşünsen) kaleye zaten büyük ihtimal gol olacak! ayrıca ceza sahası çaprazında önün açıkken kaleye vurmayıp kafanı kaldırmadan (görmeden) pas atmayı denemek nedir? ama bir okunmuşluk var bu adamda önüne düşen topa vurarak tribüne artistlik yapma hakkı buldu kendinde. 30 değil 300 golde atsa sezonda bu adamın ofsayt kralı olduğu gerçeği değişmez.

şimdi gelelim diğer meselelere;

muslera - semih - chedjou - sneijder; bu 4 adam dışında kim top oynadı? yanlarına yazabileceğiniz 5. bir isim yok ve 4 kişiyle 11 kişilik rakibe karşı ancak beraberliği kurtardığına sevinirsin zaten.

selçuk beyefendisinin 1,5 sezon + bu sezon maçlarında kendine gelmesini bekledik, hala bekliyoruz. hazır yabancı kontejanı sorunu yokken neden hala bu adamla başlayarak zorla ıslıklattırıyoruz seyirciye. brumayla başla, olcanla başla lan yektayla başla ama bu adamla başlama ve 1 kez görsün formanın pahalı olduğunu! kanat oyuncusu olmadan cl maçına çıktık resmen.

e bu selçuk-burak ikilisiyle sözleşmeleri 32 yaşında bitecekken ücretlerine zam yaparak 5 yıllık imza attırırsan klasik türk topçusu tribine girerek kasmazlar, tribünde saç baş yoldururlar.

kurumsal galatasaray, büyük başgan diyenlere selamlarımla....

devamını okuyayım »
17.09.2014 00:08