kutuphane degilde kutubane derdi

  • 1072
  • 2
  • 0
  • 0
  • 3 hafta önce

kemoterapi

öylesine girip baktığım ama hakkında yazılanları görünce ateşimi beynime sıçratan başlık.

doktor değilim ama çok yakın zamanda annem aldı kemoterapi.
o zamanda sizin türdeşiniz mal insanlar sadece kemoterapi aldığı için ah ah ah vah vah vah dediler kadının başında saatlerce, tabuta koydular ölmeden.
başında elini tutup ağlayan mı ararsın, bana bakıp bakıp vah yavrum diyen mi?

o süreç çok şükür bitti. ama doktor bana anne kötü gözükecek bu çok doğal dememiş olsaydı ben sizin gibi mallar yüzünden şuan üniversiteyi kazanamamıştım. ananızı sikeyim ya. hadi her konuda sallama potansiyeliniz var da. sağlık konusunda sallamayın bari.

çünkü dedikleri gibi bu ilaçlar sizi fizyolojik olarak sağlıksız yapacak ve gösterecek, ama işin iç yüzü şu basit gerçek : o ilaçlar sizin tümörünüzün çoğalmasını yayılmasını boku püsürü engelliyor ve bunu yaptıktan sonrada azaltıyor.dolayısıyla kemoterapi bir insanın bağışıklık sistemini çökertir..ya okulunu okumuş adamlar bilmiyor olabilir mi bunları? bir çalıştır makineyi..soğuk galiba.

hep yorgun olunurmuş ta,iştahınız kesilirmişte, saçınız dökülürmüşte, bin küsur tane daha yan etkisi varmışta, hadi ya? milletçe alkışlıyorum seni akıl fakiri.

peki bunların amacını hiç düşündün mü? en sonunda meme kanserinden kurtulursunuz mesela? (yaşandı-kurtulundu), sanmıyorum ki portakal özütü bunu yapabilsin,bu yüzden kalkıp tümörünüzü ay bağışıklığım çökecek diye tahin helvasıyla yok etmeye kalkışmayın bence.bu aptalları da dinlemeyin. iyi bir hastahanede yan etkilerine göre ilaçlarda vereceklerdir, . tamam bu ülkede doktorlardan nefret etmek ve hastanelere güvenmemek için haklı nedenleriniz var ama bu devletin eşekliği.. sürünüyorsanız bunun sebebi türkiyede hastahanelerin durumudur! adam gibi tadavi edilememenizdir. özel hastahaneye mecbur bırakılmanızdır..gidin bakalım oralarda kemoterapi işe yarıyor mu yaramıyor mu? (yaşandı-yarandı) tedavinin kendisinin bok atılacak bir şeyi yok yani sayın kanser hastaları.

ya valla bir gün kansere yakalanmazsınız inşallah, o zamanda radyoaktif ve kemoterapik yöntemleri terciiihh etmiyoruuum doğal yaşayarak iyileşicem derken görürüm ben sizi. .jhon travolta'ya dönmeyin de..

yahu burada kemoterapi almak üzere olan ama abartarak anlattığınız yan etkilerini okuyup korkmuş vazgeçmiş( ''aslında tedavi değilde bir çeşit ölümü yavaşlatma süreci'' bile demişsiniz) insanlar olabilir. ne çok biliyorsunuz ya..hala en geçerli ve radyoterapiye cevap vermeyen boyuttaki kanser hücrelerinin tamamen yok edilme şansı en yüksek kemoterapide..bitti..doktora gidin bir an önce. mümkünse özellere:/ ve doktor ne derse de ses etmeyin yapın. üstelik etkileri de yüzde yüze yakın oranda eski haline döndürülebilir.(yaşandı-döndürüldü)

devamını okuyayım »
25.03.2015 20:00