lafleur96

  • 241
  • 91
  • 10
  • 1
  • bugün

fakir instagramı

olmayan instagramdır. herkes kendi halinde bir şeyler paylaşmaya çalışıyor o platformda. sana göre fakir gelebilir o kişinin paylaşımı, bana göre gönlü zengin bir insanın paylaşımıdır. sizin tabirinizle ''zengin'' instagramı da süper cooldur. değil mi? sırf gösteriş için bir şeyler yapmaya çalışan sözde zenginlerle dolu instagram. yediği yemeği paylaşan, içtiği alkolü paylaşan, arabasını paylaşan görmemiş ibnelerle dolu. tatilde bacaklar görünecek şekilde fotoğraf çektirmeler falan filan... çok sıkıcı ve yapmacık değil mi?

zenginlik ve fakirlik kişinin seçebileceği bir durum değildir. bir doğmuşun koç ailesinin varisisin, bir doğmuşun dilencinin evladısın. kimse seçemez. ''ama sonradan zengin olunabilir yeaa'' demeyin bu devirde nah olunur.

iyi ki kullanmıyorum o allah'ın belası instagram'ı. hep böyle dalyarak dalyarak paylaşımlar falan. zengin fakir kavramı. insanız oğlum neticede. zengin de sıçıyor, fakir de sıçıyor. her ne kadar inancım zayıf olsa da ilahi adalete inanırım. fakirlerle dalga geçen zenginler oluyor. valla altındaki porsche ile bi kaza yaparsın felç olursun, görürsün ebeninkini. attan düşmüş tayyip'e dönersin.

devamını okuyayım »
29.07.2017 18:35