laforgue

  • 1467
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 yıl önce

wellbutrin

sigarayı bırakmak için bir umut diye başladığım ilaç, daha sigarayı bırakamadım hapla beraber fosur fosur içiyorum ama rüya görmeyen ben ilacı kullanmaya başladıktan sonra her gün renkli renkli rüyalar görmeye başladım. ilacı kullanmam ile gördüğüm rüyaların alakası var mı bilmiyorum ama ben ilaca yordum.

geçen bir rüya gördüm uyanmak istemedim resmen. yanımda tanımadığım birileri var bana "şu an başka boyuttayız paralel dünya burası" diyorlar. ben "o zaman burada ikiz kuleler hala vardır"diyorum. arkanı dön bak diyorlar. bir dönüyorum ki ikiz kuleler. çevreme bakıyorum gökdelen dolu, koca koca caddeler, new yorktayım ama paralel new york burası.

neyse orada bir büfe var yakınındayım. onun yanından geçiyorum ki bir hareketlilik var büfede, kulak kabartınca anlıyorum ne olup bittiğini; büfeciye bir müşteri kıllık yapmış, büfeci de cinnet geçirip büfedeki herşeyi sokağa atıyor, atarken de "alın hepsi bedava, sikerim büfesini" diye bağırıyor. millet kapışıyor bunun attıklarını ben içimden "bir kaç şey ben de kapsam mı" diye düşünürken o sırada yoldan arabayla babam geçiyormuş. düdük çalıyor "hadi arabaya gelsene, trafik azaldı" diye bağırıyor.

neyse ben arabaya yöneliyorum. tam o sırada yer gök titriyor, büyük bir gümbürtü, acayip tırsıyorum sanki deprem gibi ama gümbürtü de var. kafamı kaldırıyorum -bir gökdelenin dibindeyim ya- gökdelenin üstünde gökdelene teğet dev gibi bir zeplinin burnu çıkıyor meydana, ama dev gibi. . "ulan aynı fringe'deki gibi, paralel dünyada cidden hala zeplin kullanıyorlarmış" diyorum ki zeplinin aslında yandığını ve düşmek üzere olduğunu farkediyorum. çevresinde de buna ateş eden onlarca pırpırlı savaş uçağı. etrafa metal parçaları, şarapneller düşüyor , ateş yağıyor resmen gökten. "eyvah miki tuttuk" diyorum ki tam o sırada zeplinin ön tarafının biraz ilerisinde havada kocaman kocaman harflerle steven spielberg sunar diye yazı beliriyor. alt tarafta da coming soon. tanrım diyorum adamlar gökyüzüne kocaman hologram yapmışlar orada film tanıtımı oynatıyorlar, teknolojiye bak diyorum.
işte böyle garip rüyalar görüyorum

devamını okuyayım »