laplasyen

  • 1742
  • 2
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

meriem sahra userli

zaten çok samimi ve içten buluyordum. son röportajı ile katlandı ona karşı olan sevgim. bir adam giriyor hayatına, onu çok da az olsa mutlu ediyor. belki bu mutluluğa açken karşılaşıyorlar, bile bile lades diyip devam ediyor o adamla olmaya. onun için kendini değiştiriyor, o daha çok sevsin, daha çok ilgi göstersin diye. özgüvenini kaybetmesine sebep olan adam için kendinden ödün veriyor. onu zamanla daha çok seviyor, birlikte yaşamak isteyecek kadar. karşısındaki adam kaypak çıkıyor. uydurduğu bahanelerle onu daha da yaralıyor.

aslında adam gerçekten sevmiyor onu, kameralar karşısında şovunu yapıyor. meryem'in medyatikliğinden faydalanıyor. türkiye'de evi olmayan sevgilisini evine almaya tenezzül etmiyor bile.

hamile kalan sevgilisini kürtaja zorlayan bir adamın ikiyüzlülüğünü daha önce görüp neden defetmedin hayatından e be meryem? yaşadıklarını okurken gerçekten çok üzüldüm. kültürüne, yaşam standartlarına alışamadığın bir ülkedeydin, belki de bu yüzden ona sığındın kim bilir. bundan sonra hayatının her dönemi güzel gülümsemenle dolu geçsin. helal olsun sana. çocuğunu dünyaya getir. onunla mutlu ol, onu istediğin şekilde büyüt. daha iyi olacağın günler gelir umarım.

devamını okuyayım »