laplasyen

  • 1718
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

bir türk kadınının taciz günlüğü

sabah sabah sinirlerim bozuldu. belki benim başıma gelen orospu çocukluğunun daha masum hali ama insan ister istemez kafaya takıyor, o anları tekrar tekrar yaşıyor, önlem alma ihtiyacı hissediyor, sıkılıyor, üzülüyor, küfrediyor.

bu sabah her gün işe giderken beklediğim köşede bekliyordum yine. evime 3-4 dakika mesafede bizim mahallede bir sokak. cami var, okul var, kalabalık bir yer tenha da değil.

birkaç gün önce 40-50 yaşlarında bi adam bana bakarak bi yandan da yüksek sesle söylenerek biraz ilerimden geçti hatta ben telefonla konuşuyor sandım, önemsemedim. bugün tekrar aynı adamı gördüm bir yandan yürüyor bir yandan da bana bakıyor sırıtarak. en sonunda rahatsız oldum ve ne bakıyorsun diye bağırdım. güzelliğine bakıyorum, çok güzelsin dedi yine o ebleh surat ifadesiyle. rahatsız etme seni polise şikayet ederim dedim gülmeye devam etti ve uzaklaştı. kendi mahallemde kendi evimin dibinde babam yaşındaki bi hayvan beni sabah sabah deliye çevirdi. bu nasıl bi cesaret? çevrede kimse olmasa ağzının suyu akarak bakan bu adamın neler yapabileceğini tahmin edemiyorum. her gün aynı yerden servise biniyorum ve her gün karşılaşma ihtimalimiz var. daha ileriye gitmesinden korkuyorum.

bir daha görürsem polise haber vericem ve sabah yanımda beklemelerini isticem. bakalım o zaman da taciz edebilecek mi şerefsiz. laf atmasa, sadece baksa bile o suratındaki ifadeyi anlatamam. bi türlü gözümün önünden gitmeyişini açıklayamam ya da her aklıma geldikçe ne hissettirdiğini.

ve nefret ediyorum bu ülkeden, burada yaşıyor olmaktan.

devamını okuyayım »
07.09.2016 11:27