larden loughness

  • 11207
  • 2
  • 0
  • 0
  • 3 hafta önce

yurtdışına gidemeyen yazarlar için sallama olaylar

geçen hafta afganistan'dayım.. hava da buz gibi.. amerika bir tane napalm atsa gene ısınmaz ortalık, o kadar soğuk.. lan diyorum içimden bok mu var geldim buralara.. neyse. uzakta bir kahve gördüm. dedim oraya gireyim. girdim tabi.

kapıda üç tane taliban, "hop?" dediler. dedim "selamın aleykum ağalar, el turko el turko".. ağanın biri demez mi "el turko ne lan göt? güney amerika mı burası?" hakkaten dedim içimden ne diyorum acep. neyse, aldılar elimden m16 ile desert eagle'ı, geç dediler bir çay iç.. girdim baktım ne göreyim. usame ile saddam oturmuşlar tavla oynuyorlar. "oha lan hussein abi, sen ölmedin mi?" diye bağırıvermişim.. "vay larden" dedi hussein abim de, "düblörümdü o benim" diye ekledi. dedim "vay be hussein abi, koyyon mu bare usame'ye". usame baktı öyle sinirli sinirli "babayın evine uçak sokarım" der gibi.. sessizca oturdum ondan sonra bi kenara. hint çayı söyledim bir tane.

çayı içince içim geçmiş. baktım usame dayı üstüme battaniye örtüyor. kıyamamış bana canım ya. sonra gittiler usulca, kahveciye dediler burda uyusun bu. nerden bilirdim son görüşüm olacağımış. hey gidi.

devamını okuyayım »
02.05.2011 16:46