larden loughness

  • 11208
  • 1
  • 1
  • 0
  • 5 gün önce

fenerbahçe

bir fenerbahçeli olarak gideceğim iş yerinde yarın günümü zehir edecek takımdır.. sabah olmadan ben olacakları yazayım..

kapıda güvenlik karşılar.. kendisi galatasaraylıdır.. geçmiş olsun diyecektir.. sağol der geçerim onu. ardından çaycı iner üst kattan benim geldiğimi duyunca.. kendisi fanatik bir skor taraftarıdır ve maalesef o da galatasaraylıdır.. sabah 10 kere inip çıkıp beni sinirlendirmeye çalışır.. bi siktir git çay koy desen ne olur adam zaten çaycı.. ardından sabah çayını içtiğim üç personel gelir iş yerine.. biri beşiktaşlı diğer ikisi galatasaraylı.. pis pis sırıtmaları yetecektir bana.. zaten adamlar fenerin aldığı sonuçları benden daha iyi takip ediyorlar.. derken müdür yardımcısı gelir. o da galatasaraylı. ve son darbe müdür olur yarın sabah. allahtan o sadece öylesine galatasaraylı. bir kaç galatasaraylı arkadaşın maillerini okurum çalışırken. derken öğlen olur yemeğe çıkarım ve yemekte guybrush ile karşılaşmamak için dua ederim. ama kaçarı yok o da kesin hatrımı sorar yarın.. sanki biz elenmemişiz gibi nasıl koydu atletico diye kızdırırken iyiydi tabi.. onlara gene atletico koydu bize gelen geçen koyuyor.. derken günün kalanında mailler yağmaya devam eder.. akşam olsun da eve gideyim diye dua ederim.

lakin tüm olacaklara ve olanlara rağmen tuttuğum takımdır bu. daha iyi yönetilsin isterim.. daha iyi olsun isterim. ama kötü de olsa o benimdir. kabus gibi geçecek günler ona feda olsundur.. bir gün defans futbolunu bırakıp, zaten beceremiyorlar, cimbom gibi bursa gibi trabzon gibi ofans futboluna dönmesini beklediğim takımımdır o... o da olur inşalla.

devamını okuyayım »
01.03.2010 00:39