lesfeuillesmortes

  • prezentabl (581)
  • 816
  • 6
  • 1
  • 0
  • 3 gün önce

balık burcu kadını

diğer burçlar için ne kadar geçerlidir bilemem ama, balık burcu kadınları birbirine benzer. her ne kadar burçların değiştiği ve artık kova burcu olduğum söylense de, balık burcu kadınına nasıl davranılması gerektiğini açıklamayı bir borç bilirim.

- birini hayatından silmişse bir daha yüzüne bile bakmaz. balık kadını için hiç kimse vazgeçilmez değildir. yıllardır en yakın arkadaşı olarak bellediği ya da uzun süredir birlikte olduğu sevgilisinden ayrıldıktan sonra hiç birşey olmamış gibi hayatına devam edebilir. sebebi, kendini ele güne karşı güçlü, umursamaz gösterme çabasıdır. bu yüzden ''hani sen balık burcuydun, duygusaldın, merhametliydin. hemen de unuttun beni bakıyorum zalim'' demeyin , sizden daha fazla etkilenmiştir emin olun.
- bazen yalan söyleyebilir evet, bunun sebebi de çocukluğundan itibaren süregelen hayal kurma alışkanlığıdır. bir nevi oyundur bu onun için, fazla üstüne gitmeyin. zaten büyük yalanlar söyleyemez, korkar.
- yanındaki insanı hiç beklenmedik bir anda yarı yolda bırakabilir. bir insandan çok çabuk ve kolay soğuyabilir, vazgeçebilir. eğlenmek çok önemlidir bu kadın için. hep dert, hep keder anlatırsanız kaçar tabi. ''nasılsa dinlemeyi sever'' demeyin, b.kunu çıkartmayın.
- eleştirilere açıktır aslında, önemli olan üslubunuz. tatlı dille yapılan bir eleştiri balık kadını için nimettir, çünkü mükemmelliyetçidir, tüm hatalarını düzeltmeye çalışır. çok başarılı olamaz o ayrı konu.
- olayları ve insanları bazen fazla irdeler ve bu sebeple çoğu zaman ikilemde kalır, ancak yaşadığı kararsızlıktan sıkıldığı vakit pat diye karar verir. son tahlilde kararlı kadındır. ya da , neyse ne işte.
- merhametlidir ama bunun suistimal edildiğini fark ettiğinde bir daha yüzünüze bakmaz, seçim sizin. iki dakika insan olun.
- sınırlandırmalara, kurallara, sorumluluklara gelemez, kaçar. açıkçası zoru gördü mü kaçar dürüst olalım şimdi. arada yardım edin, kalbini çalın.
- kafası gibi yaşadığı ortam da dağınıktır, ev kadını olmaz bunlardan. evlenmeyi düşünen erkekler şimdiden bilsin, sonra ''vay efendim bu evin hali ne, sen ne biçim kadınsın'' diye çemkirmeyin, dedim ya, yardım edin.
- bağırıp çağırsa da olaylara sinirlenmez, ya kırılır ya da küser. hassas insan sonuçta, suyuna gidin.
- beklemeyi sevmez, bekletmeyin. çabuk sıkılır demiş miydim?
- sulugöz oldukları da doğrudur, yeri gelir spongebob squarepants seyrederken, yeri gelir öyle bir geçer zaman ki seyrederken saatlerce ağlayabilir. dalga geçmeyin bu konuda, gülmeyin. ''benimle niye dalga geçtin şimdi'' deyip bir de ona ağlar sonra, demedi demeyin. cebinizde sürekli mendil taşıyın, sümüklü sümüklü gezmesin.
- insanlara karşı yabani değildir, ilk başta kendisi hakkında ne düşündüğünüzü anlamaya çalıştığı için mesafeliymiş gibi gözükür. kötü niyetli olmadığınızı anlarsa âlâ. niyetiniz kötüyse de boynunuz altınızda kalsın ne bileyim.

görüldüğü üzere mutlu etmesi son derece basit biriyle karşı karşıyasınız. işiniz oldukça kolay. rastgele!

devamını okuyayım »
20.01.2011 21:30