lethalizer

  • 1661
  • 6
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

fifa 12

hep mükemmel oyuncular izlenimlerini yazmış, bir de benim gibi vasat bir oyuncu yazsın bakalım bu oyunu oynarken hissettiklerini..

- tactical heleloy: hakkaten heleloy ama. hocam o nedir ya? professional seviyede(vasat dedik hocam alo?) bir city-united maçı yapayım dedim bezelyeciğin teki bana 90 dakika(şaka lan 6) nal toplattı resmen. at yarışından da nefret ederim ha. neyse. buna alışılır belki, sonuçta yılların alışkanlığını 5-6 maçta silip atmak zor. tam alıştım gol yemiyorum derken real madrid'den yediğim 4 gol de yanıma kar kalıversin(mesut tipim değilsin üstü kalsın)

- beklerin kardeşliği: oh be ea! yıllardır ileri gidemeyen, gitse de dönemeyen bekleri izlemekten fenalık gelmişti. artık gidiyorlar, gittikleri yağmurla da geliyorlar. on numara.

- rumba de barcelona: bu oyunu benim gibi değil de vasat üstü bir adama verirseniz(çok mütevazıyım ha) bu takımı yasaklattırın arkadaş. busquets kazmasını çıkarıp iniestayı orta sahaya çekip kanada da rüzgarın üvey oğlu alexis sanchezi koyarsa anlayın ki saç yolma şenlikleri haydarpaşa otogarında başlıyor. al gülüm ver gülüm al gülüm ver gülüm bir çay koy içelim gülüm gol mü oldu salla gülüm..

- edin jack-o: ya da kısaca hayvan. hep kısa forvet sevdiğimden ilk maçlarımı tevez-agüero ikilisiyle yapıp bir iki karambolden gol attıktan sonra dedim şu çocuğa bi bakayım. ohooo. ceza sahası dışından vur gol, içinden vur gol. orta aç vur kafayı gol. hani o kadar l1 üçgen bitmiş hacı yorumları dönüyor ya. o kural da işlemiyor bu adama. teke tekte ferdinand alıyor adamı, attığım 10 l1 üçgen pasının 9u bizim jack'te kaldı. sanırsın bizim ferdi rio karnavalında, helak oldu maç boyunca yeminle.

- ortalar ortalar: frizbi-vari ortalar aynen devam. bizim wiimote'la takıldığımız frizbi oyununu hatırlatıyor bana bu ortalar hakkaten. onda da beceremiyorum zaten balonları patlatmayı(köpek öldü resmen ağlayanı yok), burda da aynı terane. ha gerçi ben bu beceremeyen halimle agüero'ya kafa golü attırdıysam tecrübeli adamlar heralde pornoya falan bağlarlar olayı.

- basma lan azıyo! : valla hepsi o zamanındaki atariler yüzünden. gol attıktan sonra çaktırmadan ayin mi yapıyorum nedir akın akın efil efil geliyor adamlar sağ sol penaltı gol şeklinde. hayır uslu çocuk olun diye fısıldıyorum ps3'e, yine fayda yok. 2-0 öne mi geçtin? al sana al sana diye bağıran chucky misali peş peşe goller geliyor. bundan sonra çirkefe bağlayıp 7-2-1 taktiğine bağlamayı falan düşünüyorum. en kötü tarihte kullanılmamış bu taktiğin patentini alıp mourinho'ya falan rakip olurum fena mı?

arapsaçı gibi bi yazı oldu ama idare edin. erkin koray oyunu oynasa bambaşka şarkılar yazabilirdi oyunun üzerine zaten o ayrı. aman yine saykoya bağladım. oyun güzel. pratik şart. eğitim olmasa da olur.

devamını okuyayım »
05.10.2011 00:48