levpontryagin

  • 260
  • 14
  • 2
  • 0
  • 6 gün önce

erkeklerden kadınlara giyim tavsiyeleri

çok modadan anlamayan bir sığır olarak estetik açıdan değil de fonksiyonellik açısından verebileceğim tavsiyeler. zaten estetikle yakından uzaktan alakam yok,moda bilmem, marka hiç bilmem. tam bir odunum. ama;

kısa elbise giymeyin. dur hemen beni kuma gömüp taşlamayın. eminim müthiş güzel elbiseleriniz vardır ve müthiş seksi ya da güzel falan oluyorsunuzdur giyince ama bundan bana ne?
çime oturamıyorsunuz kısa elbiseyle. kıçım açılır başım açılır falan diye bahanelerle geliyorsunuz. etmeyin.

kısa etek de giymeyin. öyle maço bir tavırla " bacakların görünmesin" falan diye değil yine çime oturamama yüzünden. yoksa çimde oturacaksak istersen kalça hizasında şort giy. bana ne?

topuklu giymeyin. ya da giyin tamam ama spor ayalkabılarınızı da alın yanınıza. ben taşıyayım sorun değil. topuklu ayakkabıyla yürüyemiyorum ben diyip yürüyüş yapamıyorsunuz sonra.

bir de makyaj yapmayın ya da en azından akan kokan makyaj yapmayın. makyajım bozulur dokunma, ağlamayayım bozulur, gülmeyeyim bozulur... pöfff.

not: elbise işinin tek istisnası ise dirndl. eğer ki dirndl ile gezecekseniz hiç sorun değil. gerçi dirndl bence çimde oturmaya engel değil. engelse de oturmayalım ayakta duralım. dirndl ayrı bir şey. apayrı... şöyle bir şeyi giymeyin dersem 22000 volt ile çarpılırım;

http://cdn3.spiegel.de/…2-galleryv9-sedc-547662.jpg

devamını okuyayım »
04.07.2018 14:16