life is drunk

  • azimli
  • şamda kayısı (710)
  • 1585
  • 1
  • 1
  • 0
  • 5 gün önce

spor salonundaki aşırı motive şişman

aaa ekşi sözlük'te başlığımız var lan. entryleri okudum, öncelikle bu kişi ben de oldum zamanında hem de birkaç kez. sonrasında ise ufff szene be slklar! alemin derdi de biz olmuşuz demek ki zamanında iyi koymuşuz .s .s

bir şey sormak istiyorum; ne olacak sizin bu şeqil merakınız pampalar? lan arkadaşım ben 116 kiloyu gördüm hayatımda en fazla. o zaman da "sürekli evde oturup kebap gömen şişman" diye yargılıyordunuz. gaza geldim spor salonlarına, diyetisyene bi kamyon para bayıldım. koşu bandında bir sincap misali çabaladım. ağırlık kaldırırken adeta bir midilli gibi iyi niyetliydim. step tahtasında bir dağ keçisi gibi minnoştum. lan olm ben pilates topunun üzerinde fok balığı gibi çırpındım bile lan. ben kendi çapımda ismail türüt gibi terleyip vereceğim 50-60 gramın peşine düşmüşken meğerse o spor salonunda bir sürü sinsi yılan varmış, sporuna, işine, gücüne bakmayıp manyak gibi beni/bizi kesip taşak geçen. arkadaş madem benim motivasyonumla bile dalga geçecek kadar fitsin, süpersin, fevkaladenin fevkindesin niye hala benim damperli kamyon gibi götüme bakıyon lan? salonda bir sürü fit kız/erkek var onları kessene. adonislerini, trisepslerini göstersene onlara olm. benim koşu bandında meksika dalgası yapan vücudumdan sanane?

spor salonunda aşırı motive şişmanım, sokakta göz zevkinizi bozan şişmanım, mutfakta her şeyi öğüten çöplüğüm, yatakta göbeğinden cinsel organını göremeyen yağ tulumuyum. gardaşım bu şişmanlar size ne etti? size kalsa hepimizi bodruma zincirleyeceksiniz yemin ederim. hadi hepinizin mükemmel boy/kilo oranında olduğunuz varsahahahahahah ay sinirilerim bozuldu hah ne diyodum varsayıyorum da hiç mi kilolu sevdiğiniz biri yok lan? ananızın, bacınızın hiç mi basenleri pörtlemiyor yandan? hemen hemen her gün sokağa çıkan insanım, gözlerime mi inanayım size mi? sanırım bu da beyaz tenli olmak gibi bir şey. herkes beyaz tenli, herkes inanılmaz fit. bizim bu sokaklarda gördüklerimiz yanılsama, matrix falan. ülkeyi iskandinavya tarafına mı taşıdınız lan yoksa? bak öyle bir şey yapıp bana haber vermediyseniz yeminle göbeğimle vururum kafanıza!

neyse hadi mükemmel vücutlar, hadi kas yığınları, hadi yaratılış hahhahahahhaharikaları 1, 2, 3! ben çayla püsküt yemeye gidiyorum.

devamını okuyayım »
02.04.2015 10:48