life is drunk

  • azimli
  • şamda kayısı (710)
  • 1585
  • 1
  • 1
  • 0
  • dün

bir suser'in gerçek kimliğini merak etmek

öncelikle "suser" kelimesinin sik gibi olduğunu tekrar hatırlatmak istiyorum.

evet efendim bu ekşi sözlük gerçekten çok garip bir yer. hayatımda derin etki bırakan bir çok olaya imza attı burası. buradan çok insanlar tanıdım çok güzel, çok iyi, çok terbiyesiz v.s. kimisi hayatımı sikti, kimisi güzelleştirdi, kimisiyle inanılmaz dostluklar kurdum, kimisiyle ana-avrat küfrettik birbirimize. hepsi ayrı ayrı entry'lerin konusu aslında.

ekşi sözlük garip olduğu kadar küçük de bir yer aslında. yok lan "işte kendi çapında dünyadan, türkiye'den habersiz bir yer burası" falan diye sosyal mesaj verme değil niyetim elbette banane amına koyim. bildiğin küçük lan. birbirinden haberi olmayan bir sürü tanıdık insan var.

dün tivitırdan biri yazdı. "uzun zamandır seni takip ediyorum, merak ediyorum artık bir halini hatrını sormak istedim" diyerek. ben bunu görünce tabi önce başka birine yazdı herhalde dedim. hatta tivitır adminine şikayet edecektim "prdn bakr mısnz bu bni rhatsz ediyr .s .s" diyerek. neden? çünkü beni kim merak eder lan. beni sadece annem merak ediyor olm babam bile etmiyor düşün o derece. böyle şeyler yazıp şirazemi kaydırmayın benim. şimdi bunları yazdım ya "kendini övüyor pezevenk yaaeee" diyecekler onu da biliyorum adım gibi dedim ya burası çok garip bir yer. ben kendimi deli sanırdım ama burası piuvvv.

neyse ben de her zaman yattığım üçlü koltuğumda yan yatıp üzüm yiyerek cevap verdim.

- hı? beni mi merak ettin? nasıl ya? alla allaa ilginç.
+ valla bildiğin düz merak ettim. yazdıklarını okuyorum 2 aydır.
- neyimi merak ettin anlamadım ki 2 aydır harcadığın zaman yazık.
+ hem ege'de okumuşsun bölümünden benim çok tanıdığım var o yüzden bir kanım kaynadı sana ondandır. simaen de merak ediyor insan bunları yazan nasıl biri falan diye.

aha bunu dedi ya hemen takipçilerine baktım. hasiktir! kızla birbirimizi tanıyoruz amına koyim. benim eski kız arkadaşımla falan takip ediyorlar birbirini. çok fena lan.

- takipçilerine baktım şöyle bir de ben seni tanıyorum, sen de beni tanıyorsun hatta.

halbuki ıssız adam olsana amına koyim. "insan tam olarak kendini bile tanıyamıyorken birbirimizi tanımamız rasyonel dünyada çok sürrealist kalır hödö hödö" falan desene. ya da cevap vermesene "o mesajdan sonra bir daha hiç konuşmadı benimle çok karanlık bir insan" falan deseler hakkımda. yok ama işte vizyon yok! hemen "ben seni tanıyorum ki ehehehe". cıvık müdürüm afedersin.

sonra durdum mu peki? durur muyum hiç? "birbirimizi bir yerlerde görmüş olmamız iç dünyamızı çok iyi bildiğimiz fikrine sürüklemesin seni çünkü eşeğin zikinden dolayı..." falan yazıp hala gizem adamı olabilirdim fakat ben ne yaptım?

- ya bir keresinde bizim evin sokağında karşılaşmıştık. hani bornova'da bir köprü var ya ben onun yanındaki apartmanda oturuyordum. gece geç vakitti baya hatta çok iyi hatırlıyorum ay dolunaydı. ha bir de kedi miyavlamıştı orda :)
+ hıı seni tanıdım sima olarak ama hatırlayamadım bunları valla doğrudur :)

haydaaaa! bu ne lan? kız 2 aydır yazdıklarımı okuyormuş beni merak etmiş. sonuç? hüsran. kız merak ettiğine edeceğine bin pişman oldu lan. ama haklı ben de birini 2 ay takip edip sonunda takip ettiğim kişi tanıdık hatta üstüne üstlük ben çıksam bilgisayara kafa atardım. yediğim üzümleri ekrana atardım "bu ne lan" diyerek.

neyse ki allahtan son bir hamleyle toparladım. "ancak tüm bunlar benim iç dünyamda yaşadığım devinimlerin gerçek hayata illüzatif bir yansıması" diyerek.

şaka lan şaka. "hatta bir keresinde bir mekana gitmiştik biz arkadaşlarla orda da karşılaşmıştık ben vişne suyu içiyordum. çünkü antibiyotik aldığım için içki içmemiştim halbuki çok içerim ben oo acayip içerim..." böyle sürüp giden şeyler yazdım. ayrıca illüzatif ney lan şimdi uydurdum.

neyse agalar demem o ki kızı gerçek kimliğimi merak ettiğine edeceğine lanet ettirdikten sonra huzur içinde uyudum. gerçek kimliğimi sikeyim! neyse ben bir annemi arayayım da işyerinde merdivenden düşüp trabzan demirlerinin göğsümden içeri girdiğini düşünüp evham yapmasın.

devamını okuyayım »
14.08.2014 09:00