lord eddard stark

  • 2576
  • 0
  • 0
  • 0
  • 5 ay önce

terazi burcu erkeği

"törözö borco örköğö öncö göklrörö çokoror sonro yörön döbönö sokor"

"törözö borco örköğö kovolomokton zövk ölör öldö ödöncö borokor"

başlık altında terazi burcu erkeği hakkında yukarıdaki ergence iki çıkarım dışında bir şey yok. ki bunu yazanlar da sadece ne kadar ebleh olduklarını kanıtlamış oluyorlar.

terazi burcu erkeği sevdiği zaman adam gibi sever kardeşim, asıl mesele budur. onun için dünyada bir tek sevdiği kadın vardır ve o her şeyden daha kıymetlidir. bir süre sonra tüm hayatını kadınının mutluluğuna odaklı tanzim eder. özel hediyeler alır -ki bunlar basitçe çiçek çikolata takı değildir, düşünülmüş özel anlamı olacak şeylerdir-, sürpriz yapar, şiir okur, şarkılar söyler, onun için bir defter dolusu şiir bile yazabilir. aklında hep "onu nasıl mutlu edebilirim?" sorusu vardır.

fakat elbette bu süreç böyle devam edemez. çünkü türkiye'deki kızların geneli ilgi meraklısı, almaya hevesli, ama aynı zamanda da ilgi gösterme ve verme konusunda cimridirler. terazi burcu erkeği tüm hayatını ona göre tanzim ettiği bu kadının ilgisizliğini, özensizliğinive karşılıksız bırakmalarını gördükçe mevzudan soğur, uzaklaşır. çünkü ona göre kadına verdiği değerin yarısını bile kadından görememektedir.

öyleyse devam etmenin ne anlamı var diye düşünür. yoluna bakar.

bu gerçekleştiğinde ise kadın "bana rüya gibi bir hayat yaşattıktan sonra bir anda soğudu ve bıraktı gitti :(" diye meseleyi çözümler, "dengesiz" diye de teşhisi koyar. hiç şikayet etmeyecek kadar asildir çünkü bu burcun erkekleri. öyle ki kadın sorunun kendinde olduğunun farkına bile varmamıştır.

günün birinde bir terazi erkeğine aşık olursanız, ona değer verdiğinizi gösterin, sevdiğinizi söyleyin ve onu bunaltmayın. çünkü bunu yaptığınız sürece sizi deliler gibi sevecek, sizin mutluluğunuz için çabalayacak ve hayatındaki tek kadın sonsuza dek siz olacaksınız.

devamını okuyayım »
01.04.2016 16:09