lost q

  • 407
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 yıl önce

erkekleri itici yapan detaylar

beyaz etin hasretini öpmek için değil; sığınmak için - saklanıp memelerinde ağlamak için çekmelerine rağmen bunu yalanlarmış gibi davranışlar sergilemeleri. (bunu itiraf etmek için önce korktuklarını itiraf etmeleri gerekiyor) korkularını itiraf etmekte müthiş beceriksiz canlılar olmaları. birbirleriyle sürekli burun buruna oldukları o erkekler cehennemi şeklinde adlandırabileceğimiz yerde yaraların tedavisinin, tamirinin olmaması, bu konudaki zayıflıkları; birbirlerinin yaralarını saramamaları, bu noktada da yine kadınlara sığınmaları ve bunu itiraf edememeleri. (bunu itiraf etmek için önce korktuklarını itiraf etmeleri gerekiyor) kadınları erkek olmaktan yorulduklarında sığındıkları bir toprak olarak gördüklerinin farkında olmamaları. (bunu itiraf etmek için önce korktuklarını itiraf etmeleri gerekiyor) kadınların yanında yenilmekten, duygusallaşmaktan, sığınmaktan, birden naifleşmekten, kendilerini bırakmaktan müthiş korkmaları. (bunu itiraf etmek için önce korktuklarını itiraf etmeleri gerekiyor) erkekler cehenneminde, o hep burun buruna oldukları yerde kuyruklarının hep tava sapı gibi olması. kadınların yanında kullandıkları sözcüklerin yerini orda başka sözcüklerin alması, dilin değişmesi. birbirleriyle yan yana iken cümlelerinin katır kuturlaşması. hayatlarındaki kadınları ile yaşadıklarını birbirlerine anlatırken cümlelerin içinin boşalması. üstelik o anlar etlerinin ta içine değse bile!

benim için, bana hep büyük bir haksızlık gibi gelecek olan ise; kadınların şeffaflık hallerini hep ıskalamaları!

erkekler kadınların sahtelik hallerini sıklıkla eleştirseler de, samimi gözler, samimi diller, samimi duruşlar karşısında afallarlar, konunun içini, bütünü görecek olgun gözlere sahip değillerdir çoğu kez. çünkü erkeklerin canı oyun oynamak ister! sen kaç ben kovalayım der hep erkekler. ağızlarından bu meseleye dair başka başka sözcükler dökülse de onlar hep o söylediklerinin aksini ister; kur ister, naz ister, zaman zaman trip ister, tahrikkar tavırlar isterler. (bunu itiraf etmek için önce korktuklarını itiraf etmeleri gerekiyor) kalçalarınızı sallaya sallaya gözleri önünde dans edercesine uzaklaşırken yanlarından ve arkanızdan bakarlarken onlar, havaya savrulan saçlarınızın arasından fırlattığınız çapkın bir bakış ve ''gel.. gel.. gel ..peşimden gel hadiii'' rüzgarını hissetmek isterler tenlerinde.

kendisine net olunmasını çoğu kez kavrayamaz erkek! ''seninim, sana aitim, tüm egolarını, tüm yaşanmışlıklarını, kaçmaları kovalamacaları, avları avcıları bir kenara bırak ve al beni '' tavrını farklı yorumlarlar. sen güzelliğine yüksek bir değer biçmeyince onlar da kıymetini bilmezler. güzel bir kadın gibi ağır ve mesafeli olacaksın.. samimi davranıp konuşmayı falan denemeyeceksin. emin olamayacak düşüncelerinden. takip mesafesini aşmayacaksın, aşmasına izin vermeyeceksin..

acı ama öyle. erkekler aleminde böyledir bu işler, onlar tango yapmak isterler.

devamını okuyayım »
03.11.2010 21:25