lovexile

  • azimli
  • anadolu çocuğu (318)
  • 1739
  • 63
  • 18
  • 1
  • bugün

kadın cinsel organına takılan piercingin zararları

bir rus sitesinde iki gün önce okuduğum uzun bir yazıyı size aktarmak istiyorum. gerçek mi fantezi mi bilemedim. okurken benim canım yandı. olayı hayal bile etmekte zorlandım.

---
genç adam bir yandan üstünü giyerken bir yandan kahvesini yudumluyordu. genç kadın ise yeni uyanmış, yataktan çıkmaya hiç niyeti yoktu. belli belirsiz "bu akşam da gelir misin bana" diye sordu. adam "akşam kızımın doğum günü, annesi ile yemeğe çıkabiliriz" dedi ve genç kadını öperek çıktı evden. genç kadın sinirli bir şekilde hışımla yattığı yerden yüzüstü döndü. hırçın bir şekilde yastığı dövmeye başladı. çok sinirlenmişti, sanki hatırlatmasa olmazdı ikinci kadın olduğunu...

bir süre yüzüstü yattıktan sonra dönmek istedi. ne olduğunu anlayamadı ama canı fena yanmıştı. yatak oldukça eskiydi. yatağın yayları çıkıyor diye geçen ay ters çevirmişti ki batmasın bir taraflarına. zaten sabaha kadar aynı yatakta tepinmişlerdi.

bir an ne olduğunu anlamaya çalıştı. bırakın kalkıp bakmaya sağa sola bile hafifçe dönemiyordu. kıpırdadıkça canı daha çok yanıyor ve hiç bir anlam veremiyordu. daha önce de başına gelmişti. piercingi külotuna takılmıştı. acaba diye düşündü. bir hamleyle kalkmayı düşünse de her teşebbüste canı fena acıyordu. sevgilisi fazla uzaklaşmış olamazdı. telefon açıp çağırabilirdi. ama telefon koltuğun üstündeydi. uzun süre sessizce yattı. bir ara dalar gibi olsa da hemen uyanıyordu.

telefonu almalıydı. üzerindeki pikeyi kıvırıp ip gibi kullanabilirdi. ilk deneme başarısız oldu. ikinci beşinci derken tükenmişti. telefonu sadece kımıldatmıştı. zaten her yaptığı hareket canını yakıyordu. telefon çalıyor, mesaj geliyor ama bir türlü eline geçiremiyordu. zaten bir zaman sonra da bık bık bıklayarak şarjı tükendi. artık işe yaramazdı. öğleye doğru yan dairedeki yaşlı adam köpeğini gezdirmeye çıkarıyordu. ona sesini duyurabilirse belki bir şansı olabilirdi. lakin ne hikmetse o gün adamdan ses yoktu.

evleri 2. kattaydı. hava da oldukça sıcaktı. sevgilisi giderken bir pencere açabilirdi. nereden bilebilirdi ki ? bir yandan sıcak, bir yandan acı, diğer yandan çaresizlik genç kadını oldukça yorgun bırakmıştı. yarım yamalak uyuyor, uyanıyor bir şeyler yapmayı düşünüyordu. artık akşam olmuştu. lanet olası adam köpeğini o uykudayken mi çıkarmıştı, eve dönmüş müydü, belki birileri gelirdi sürekli çaresiz bir şekilde düşünüyordu. vaziyeti o kadar kötüydü ki, tamamen çıplak vaziyette yatakta yüz üstü yatıyordu, karnı acıkmış, tuvalet ihtiyacı gelmişti. yattığı yatak kana bulanmıştı. çaresizce sesi çıktığı kadar bağırıyordu. (çevirmen notu: :) olay rusya’da geçiyor. bilen bilir, rus evlerinin dış duvarları oldukça kalın 55-60 cm'dir. dışarıya sesini duyurması neredeyse imkansız.) camlar da kapalı. tek şansı şehri terk etmeyen alt-üst ve yan komşusu. zira günlerden cumaydı. cuma öğleden sonra büyük şehirlerden "daça" dediğimiz şehir dışındaki yazlıklara gidiyorlardı...

genç kadın yine uykuya dalmıştı. bu sefer yarı baygın bir şekilde uyuyordu/yatıyordu. sabaha karşı bir ara köpek havlama sesi duyar gibi oldu. evet evet yan komşu evdeydi ve köpeği havlıyordu. yan komşusu yaşlı çiftti. her sabah 5 gibi köpeklerini havalandırmaya çıkarıyordu. biraz kendini toparladı, avazı çıktığı kadar bağırarak yardım istedi. adam sesini duymuştu, kapıya vurarak iyi olup olmadığını sordu. kadın, içerde mahsur kaldığını, yaralı olduğunu ve ayağa kalkamadığını söyledi. olayı tam anlamayan yaşlı adam, kapıyı kırması için itfaiyeye haber verdi.

gelen itfaiye görevlileri kapıyı kırarak içeri girdi. karşılaştıkları manzara karşısında dona kaldılar. yatak odasında bir kadın tamamen çıplak vaziyette yüzüstü yatıyor ve yatak kan içinde. kadın yarı baygın ve buruk bir mutlulukla yine kendinden geçmişti. itfaiye görevlileri kadını kaldırmak isterken kadınının çığlığı ile durdular. itfaiye erleri kadının başına gelenleri dinlerken ambulans da gelmişti. olayı sağlık görevlilerine anlatan erler, çözüm arayışına giriştiler. kadınının cinsel organındaki piercing yatağın içinden çıkan yaya takılmıştı. yayın boyutu belliydi ama ne kadarı piercing içindeydi, ne yönden takılmıştı hiç fikirleri yoktu. tek çare yatağı -kadına daha fazla zarar vermeden- parçalamaktı. lakin her hamlede kadının canı yanıyordu. malum yaylı yatak her harekette yerinden oynuyordu. ilk müdahaleyi yapan sağlık görevlileri kadına serum takmışlardı. kendi aralarında konuşuyorlardı, serum bitsin kadını uyutacaklardı. zira bu vaziyette kurtarmaları imkansızdı. konuştuklarını yaptılar. kadını bayıltarak rahat çalışmak istediler.

o güne kadar yüzlerce insanın hayatını kurtaran sağlık ve itfaiye görevlileri bu olay karşısında tamamen çaresiz, bilgisiz, tecrübesizlerdi. kadına kalıcı zarar verebilirlerdi, bırakın cinsel hayatını doğurganlığını sonlandırabilirlerdi. yatak içindeki onlarca yay birine bağlıydı. bir yayın hafif hareketi hepsini oynatıyor ve kadının cinsel organındaki piercinge takılı kalan ucu kadına -baygın olmasına rağmen- canını yakmasa da, olay karışında kendi canlarının yandığını hissediyorlardı. kadın sürekli kan kaybediyordu ama bu şekilde hastaneye götürmeleri çok zordu.

yaklaşık 8 saatlik uğraş sonucunda, yatağı parçalayıp yayları tek tek kesmişlerdi. geriye piercinge takılı kalan yay kalmıştı. ortaya çıkan görüntü korkunçtu. genç kadının cinsel organı parçalanmıştı.

olayın gerçekleşmesi üzerinden neredeyse 36 saat geçmişti. başarılı bir operasyonla yatağın yayı ve piercing çıkarılmıştı.

çeviri : lovexile

edit : hızma (piercing) halka şeklinde.
4 yıl sonra gelen edit: hızma sözcükleri piercing ile değiştirildi.
4 yıl sonra gelen 2. edit: uzun yıllardır yurt dışında yaşayan biri için çok kolay bir tercüme. ben uydurmadım. okudum, çevirdim, aktardım. özelden havlıyorsunuz. insan olun biraz!
5 yıl sonra gelen 3.edit: netflix platformunda izlediğim bir film olan gerald's game ile çok benzerliği olan yazıymış. onu anladım.

devamını okuyayım »