low rock

  • minyonların sevgilisi (40)
  • 948
  • 5
  • 3
  • 0
  • 3 gün önce

türk rap tarihinin en iyi şarkısı

eskiden alamancı kuzenlerim alman kanallarındaki pornolardan bahsederdi. kücüktük ve cypress hilli bilmezdik. cartel'den evdeki ses söylerdi bir kuzenim. 'berlin kürdosu, nasıl oluyor da üzerinde hilal olan grubu dinler?' derdim. yıl hasan şaş'ın kel olduğu zamanlardı. daha spesifiki; futbolcular kolye küpe takabildiği zamanlardı.

sonra cypress hill dinlemeye başladım. anasının amı gibi cypress hill dinliyordum. manga evdeki ses'i coverladı. suriyedeki savaşın başladığını angelina jolie'nin mülteci kampı ziyaretleri kadar biliyorduk. when the shit goes down ve insane the brain çalıyordu bizim evde.

sonra bu oç alamancılar, almanyada haşhaşi tekbircilere dönüştü. döl ziyanı kafatasçılar oldular. içlerinde kürt alevi kuzenim de var. iğrenç bir rap yapıyorlar. yıl, trump'ın kesin seçilemeyeceği düşünülen günlerdi. cypress hill, a tribe called quest falanın zamanın ötesine geçen gruplar olduğunu, ceza nın rapstarda sikko savaş karşıtlığının üstüne didi reklamlarında oynadığı, hip hopun bu topraklarda türk islam sentezinde kendini aradığı..

işte ben o aralar evdeki ses'i dinleyip acayip mazi yaptıydım. sagopa kajmer maymunu haremlik selamlık konserler veriyordu..ne güzel analog hip hop'u, batının ahlaksızlığını getiriyorlardı türkiyeye. boş yere adama ilkokulda hilalini sormuşum cartelin..

kel hasan şaş'ın milanoya gol attığı günler, ah ne güzel günlerdi. en azından cartelin tek derdi cypress hil gibi olmakmış.

devamını okuyayım »
16.12.2016 19:08