ludvigleayakustu

  • 263
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

ekşi itiraf

bütün sevgililerim istisnasız daha güzeldi her yerden, televizyondan, gazeteden, internet sitesinden, popuptan, ıvırdan, zıvırdan, boktan fışkıran s. hanım ve şürekasından.

s. hanımgillerin sevgilileri, istisnasız hepsi sülalemi satın alır ama, istisnasız bütün sevgililerim ilik gibiydi. yollarda dönüp dönüp bakılan, arkamızdan laf atılan, birilerinin hayellerini, fantezilerini oyalayan.

ve istisnasız bütün sevgililerim orta sınıftandı. dokuz altı işlerinde çalışan, instagramda dört haneli takipçi rakamlarına ulaşmayan. hatta eva, ekmek bile bulamadığımız olmuştu dedi doksanların ortaları, ucuz sushi ile ucuz şarap içerken pushkin'e yakın yemyeşil, tertemiz, parasız bir parkta. o fakirlik baldırlarındaki o tattan, akıl almaz arzusundan hiçbir şey kaybettirmemişti aksine onu daha da açık yapmıştı gazetelerin ufkunun yetmeyeceği öpmelere.

eva'yla petersburg sokaklarında gezerken kadınların gülüşlerine, erkeklerin iştahına tanık olmak harikaydı ve bütün sevgililerim istisnasız daha güzeldi benim, ben orta direk bir neferim, herhangi bir gazetede ölüm haberim bile yayınlanmaya değer bulunamayacak ama o gazetelerden yüzümüze yüzümüze fışkıran lağım sularından daha güzel benim sevgililerim.

ucuz otellerde, üşümüş ellerimi alınlarıyla ısıtmak için yine daha güzel sevgililerime daha güzel şiirler bulmaya gidiyorum şimdi.

çünkü istisnasız hepiniz benim sülalemi satın alırsınız ama ben yeryüzünün ilik gibi kadınlarını şiirle doladım dudaklarıma, sıradan bir cekhov hikayesi ve akıl almaz bir kandinsky salvosuyla.

ve en sonuncuyu sona sakladım hiç adını bilmediğiniz işlek sokaklarda, adını bilmediğiniz bir dilde seviştiniz mi adını daha yeni öğrendiniz manitanızla.

bütün sevgililerim fevkalede güzeldi ve hiçbiri playboy dergilerine poz veremeyecek -bunu akıllarına bile getiremeyecek - kadar vakitsiz, dokuz altı işlerde çıkış vakitlerini hesaplamakla meşgul, başka idealleri ve hayalleriyle, iddiasız ve şehvetliydi.

daha güzel sevgililerime daha güzel şiirler bulmaya gidiyorum şimdi, onların gözlerini gülmekten, bakmaktan parıl parıl edecek daha güzel dokunuşlar ve sevmeler bulmaya, eyvallahı olmayan sarılmalar bulmaya.

devamını okuyayım »