lunaria annua

  • 167
  • 0
  • 0
  • 0
  • 5 ay önce

aldatılmak

trafikte aracınla kendi halinde giderken başına gelen trafik kazası gibi.

yollar boş,kemerin takılı, hızın olması gerekende, alkol yok vs vs.. kontrol sende. bir sorun yok. öyle sanıyorsun. bam ! biri son sürat gelip çarpıyor.

ölsen rahmet okunur ama ağır yaralanıyorsun. belki kaybediyorsun kolunu bacağını. felakete sebep olanda bi şey yok gibi ama sana oluyor olanlar işte. şok, öfke, sorular, ardından derin üzüntü... olan sana oluyor evet. bir de bunun yüküyle devam ediyorsun. etmeye çalışıyorsun.

hadi boyutu ufaltalım. belki sadece hafifçe vuruyor. ama yine de aksatıyor seni. tutanak tutmalar, hesaplaşmalar.. o arada işe geç kalıyorsun belki, uçağını kaçırıyorsun, ne bileyim. yine oldu mu sana olan?

tesellisi yok. o da hasar aldı diye bakamıyorsun. onun dikkatsizliği zincirleme bir sürü olaya neden oluyor. kendi varlığını sorgular hale geliyorsun ama yok sen değilsin mesele.

komik. sen yolunda gidiyorsun gelip mahvediyor her şeyi. ama duuuur, en büyük kazık bu değil. yapıp kaçan neyse de bir de bazen sana soruyor mu :"şimdi ne yapacaz???"

darbeyi yediğin yetmiyormuş gibi bir de bundan sonrasına karar vermek düşüyor sana bazen. git yoluna diyecek misin? affedecek misin?

kendi yolunda giderken geliyor işte başına. kucağına da veriyor külfetini. hadi bakalım, bir de burdan yak !

devamını okuyayım »
21.07.2014 02:43