lutfu tellioglu

  • azimli
  • anadolu çocuğu (306)
  • 2018
  • 11
  • 4
  • 0
  • dün

mükemmel vücutlu bir kadınla sevişmek

mükemmel vücut...

öncelikle sevişmekten alacağınız zevk, partnerinizin vücudu, güzelliği, sempatikliği ile ilgili değildir. sizin, kafanızda ona ilişkin kurgulamış olduklarınızla, gerçek olsun olmasın ona yüklemiş olduğunuz, size göre pozitif olan özellikleri ile ilgilidir. onu çekici yapan da budur. diğer türlü sadece üzerinde o seksi bikini olan mankenler gibi geçici bir çekicilik sağlar. bu şekilde yapılan seks de, herhangi bir kadınla, hatta belki bir fahişe ile yapılandan daha fazla keyif vermez. en fazla mastürbasyonun bir adım ötesi olur, hepsi bu.

siz bir kadını arzuladığınızda, onu arzulamanızın sebebi her ne kadar size çoğu zaman onun güzelliği gibi gelse de, güzelliğin de içinde olduğu onlarca farklı unsuru barındıran, son derece komplike bir özellikler bütünüdür.

zira vücut ile değil, bir kadın ile sevişiyor olacaksınız. o mükemmel vücutlu olduğunu düşündüğünüz kadının, size antipatik gelecek özellikleri de olabilir ve bu özellikler o kadını sizin için artık o kadar da çekici kılmayabilir. mükemmel vücutlu olduğunu düşündüğünüz kadınla birlikte olmak isterken, aslında zihninizde ona çok farklı özellikler de yüklüyorsunuz farkında olmadan. bu yüklediğiniz özellikler sebebiyle o kadını arzuluyorsunuz, vücudu sebebiyle değil. işte bu yüzden çok güzel olmasına rağmen bazı kadınlar onları yakından tanıyor olmanız ve size antipatik gelen özelliklerini biliyor olmanız sebebiyle size hiç de çekici gelmeyebiliyorken, belki estetik açıdan o kadın kadar güzel olmayan bir kadın, sizde uyandırdığı merak ile çok daha çekici gelebiliyor.

diye haykırdı sığır adam.

tanım: henüz olgun bir erkek olamamış, hala içinde bir ergen taşıyan, kendini genç statüsünde görse de, çevresince çocuk olarak görülmeye bir süre daha devam etmek durumunda olacaklar için mükemmel vücutlu olmayan bir kadınla sevişmekten çok farklı ve mühim olandır. olgun bir erkek içinse sadece 45 dakikalık bir seks oyunu.

devamını okuyayım »
14.11.2014 10:23