mademoiselle jeilempti

  • 1686
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 yıl önce

doktor olduğunu her yerde belirtme ihtiyacı

farklı bir versiyonunu cumartesi günü yaşadım. cumartesi günü eşimle bir arkadaşımızın oğlunun 2. yaş günü partisi için bi pastaneye davetliydik. gittik. orda eşimin çağrı diye bi arkadaşıyla tanıştım. eşim ve ben çağrının eşiyle de tanıştık. merhaba, nasılsınız, nasıl gidiyor, havalarda pek soğudu gibi 3 basit cümlecikten sonra yaş günü çocuğu pasta yemek istiyor annesi de pastayı önce üfleceğiz sonra keseceğiz sonra yiyeceğiz diye oğluna anlatıyordu ki herkes çağrı'nın sesiyle irkildi !!!

... hafif gülerek ve eşini göstererek ...

- merak etmeyin doktor var !!!

şoke oldum. bir saniye pardonda pastayla doktorluk ne alaka? eşin doktorsa napalım ? niye eşinin doktor olduğunu duyurmaya çalışıyorsun? ezik misin ? gibi sorular beynimde yankılanırken öyle bir gülmüşüm ki doktor hanım gördü. neyse..

doktorluğu topluma duyurulduktan itibaren ablamız eline aldı sazı, o tiz sesiyle konuştu da konuştu hiç susmadı ve karşı tarafı hiç dinlemedi. kısaca kendi ayrı eşi ayrı tuhaf bir çiftiler. ( allam kim bilir bizim için neler diyorlar yarebbim) bir daha bir yerde karşılaşmama umuduyla mekandan ayrıldık.

devamını okuyayım »
29.09.2014 10:47