managing partner

  • 265
  • 4
  • 1
  • 0
  • dün

ince ve ekibinin dsp'ye geçmesi

anladık ki ince dsp'ye geçip var gücüyle çalışmaya başlasa, farklılık yaratmaya çalışsa önce buradaki zırtolar vuracak ona.

(sonunda döktürdünüz içimi ya bir şey demiyorum, bi uzaklaşamadık siyasetten.)

burada atıp tutan zırtolar aynı zamanda ince'ye:

- chp genel başkanı olmak istiyor, koltuk sevdalısı, samimiyse yeni parti kursun.

- cesareti yok, sattı bizi, korkakmış.

- şovmenin teki

- chp'liler yan gelip yatıyor, akp kadar çalışmıyorlar, ince de fos çıktı.

diyen tipler. ha bir de bunları göt devirdikleri koltuklarından söylüyorlar. her şeyi biliyorlar dikkat ederseniz, siyaset uzmanı her biri, tabii her biri sonuna kadar atatürkçü ve mücadeleci, yerseniz.

50 gün lan sadece 50 gün. sonuç chp 22, ince 30.8.
"seçim gecesi yalnız bıraktı bizi rererö" evet ulan bıraktı. 12 ye kadar ysk'daydım. evet yalnız bıraktı, evet çok kızdım. hata yaptı bu adam ve özür diledi. kimse de demiyor ki parti temsilcisi çıkıp "seçim 2.tura kaldı" diyor, chp'nin sistemi kitleniyor ve ıslak imzalı tutanaklara ulaşılamıyor, ysk sonuçları açıklamamış, ee bu adam çıkıp da ne diyecekti çok merak ediyorum. evet ben de hayal kırıklığı yaşadım sonuçlardan, ben de ince çıksın bir şey söylesin de bu ölüm hissi gitsin istedim ama çıkıp da ne diyecekti ki.

-"kaybettik" dese bu sefer de "daha ysk bile geçici sonuçları açıklamadı bu adam kaybettik diyor, akp ajanı bu" diyecektiniz.

-"oy çaldılar" dese elde veri yok ki. ayrıca tutanaklar neredeyse yüzde yüz tutuyor, tutmayanlara da itiraz anında edilmiş zaten. her itirazdan sonuç alınsa bile rte rahat rahat kazanıyor adam çıkıp ne desin. resmen yenildik ulan. 26 milyon civarı oy aldı herif. bu arada ince gayet de yeterli oyu almıştı. hdp ve demirtaş doğu'da o kadar oy kaybetmese, "bizi seçin yoksa akape sizi s..kecek" edebiyatı dışında bir somut proje sunsa, iyi parti ve akşener mhp ve akp'ye karşı rezil olmasa bu seçimi alırdık. 2 puan hdp, 3 puan iyip'e bu iş 2.turda biterdi. ama olmadı, kay-bet-tik. bunun sorumlusu da 50 günde chp gibi bir partiye rağmen* %30,8 alan ince değil. yıllardır takip ediyoruz siyaseti, ince kadar çalışan bir adam gördünüz mü?
baykal edirne antalya çanakkale hop 16 miting yapar çekilirdi. kılıçdaroğlu yıllardır tutarsız politikaları ile hem kendisini bitirdi hem de partiye onarılması zor zararlar verdi. afedersiniz ama ata'mın partisinin, milletin partisinin itibarını sikip attılar. siz hala 50 günde 107 miting yapan, seçim günü 17.05'de ysk'nın önünde ysk üyelerini uyaran adama yükleyin bütüüün suçu. hataları var tabi kimse yok demiyor ama bu yaptığınız cadı avı. sadece acınızı çıkarma derdindesiniz, o kadar. akşener nerede ? karamollaoğlu nerede ? kılıçdaroğlu nerede ? hdp'li eş başkanlar nerede ?
bir tek sayın ince çıkıp göğüsledi mağlubiyeti. hepsi kaçıştılar. haa ince
de 5 yıl sonra kazanamaz veya gözardı edilemeyecek bir oy artışı yapamazsa onun da zamanı dolar ama bu adam chp'liler arasından önümüzdeki 5 yıl için ülke yönetme iddiası koyabilecek tek adamdır hatta bunu hakeden de tek adamdır.

seçimden sonra parti yönetiminin nasıl saldırdığına bakın ince'ye. akıl alır gibi değil.

50 günde ve bunlara rağmen...
seçim gecesini düşünüyorum da bu partiyle, vay ki ne vay.

devamını okuyayım »
08.08.2018 18:14