manbearpig

  • 18
  • 2
  • 0
  • 0
  • geçen ay

e-sigara

merhaba sevgili suserlar.

pre-entry notu: öncelikle sıkılıp kaçmadan; deneyimli kullanıcı iseniz bana bu cihazdan daha da fazla keyif almak için önerilerde bulunmanızı rica edeceğim. cihaz detaylarını bir alt paragrafta bulabilirsiniz:

bu işe daha yeni dahil oldum diyebilirim. bir adet eleaf ijust 2 ve birkaç adet de likit edindim. ilk başta "lan bu ne be" dedirtecek kadar karışık görünüyor olay. ben de hiç kastırmadan şu hazır seti alayım sonra ağır ağır öğrenirim diye düşündüm.

şu an bu malzemeyi stok haliyle ve heisenberg cookie star isimli likitle tüttürmekteyim. buhar performansı sağda solda gördüğüm bulut çıkaran kankitolara nazaran vasat. likit, tatlı sevenler için rahatlıkla önerebileceğim güzellikte.

deneyimlerimi bu entry üzerinden paylaşmaya devam ederim, başlangıç aşaması için sizi aşağıya alalım, deneyimli kullanıcılar yazdıkça ben de bu entry üzerinden paylaşarak bu konudaki yoğun merakın giderilmesine biraz yardımcı olurum belki.

peki bu taze başlangıç aşamsında neler oldu?

-sigara yan etkilerinden çoğunlukla arındım.
bunlar paldır küldür öksürük ve sabahları baş ağrısıyla ve aşırı yorgun uyanma kısımlarından ibaret. balgam ve sinüs doluluğu konusunda bu arkadaşın pek yardımı yok gördüğüm kadarıya.

-sigaradan tiksindim.
evet, ben böyle yaldır yaldır yeşilaycı olayım, sigarayı tümden bırakayım sonra yavaşça bu cihazı bırakırım gibi bir amaçla başlamadım. arada sırada misler gibi camelımı tüttürür keyiflenirim diye düşünüyordum. lakin bu mereti içmeye başladığımdan beri 3 kez sigara içmeyi denedim, üçünde de acayip bir şekilde tadı küllük gibi geldi. bu benim için pek hoş bir etki değil, fakat sigarayı bırakma amacıyla bu cihazı edinecek arkadaşlar kanımca hiç düşünmesin.

-avon katalogcusuna dönüştüm.
etrafımda sigara içen içmeyen herkes cihazla ilgili sorular sormaya, bir fırt almaya başladı. açıp likit, model falan gösteriyorum. komisyon almadığım için ekstra yük olarak görmekteyim.

-kokudan arındım.
bu bayağı önemli bir şey. likitin aroması neyse kısa bir süre ondan kokuyor ortam o kadar. kalıcı bir şey yok, olsa bile kurabiye kokuyorsun diye kimse senden tiksinmez zaten.

devamını okuyayım »
16.10.2016 16:45