mandy lane

  • battal gazi (362)
  • 849
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

kuzey güney

daha önce barış karakterini hiç böyle görmemiştim. sanki üzüntüden yıkılmış, çok morali bozuk gibi bir ifadesi vardı son bölümde. hani bazen yaşadığımız yorgunluk yüzümüze yansır ya, aynen öyle. başı ağrıdığında tamam dedim kesin bunun sonunda ölümcül bir hastalığa yakalanmış olacak... bu konu gerçekleşir de cemre bu yüzden boşanmaktan vazgeçerse tam bir türk filmi olur hikaye. ebru ve banu'ya hayret ediyorum handan hanım'ın saçmalıklarına hiç bir olumsuz tepki vermiyorlar. handan hanım'ın yüzüne karşı tepki vermedikleri gibi arkasından da konuşmuyorlar. gitse de kurtulsak, yeter artık gibisinden... buna şaşırıyorum işte. handan hanım'ın evi çekip çevirmesi hoşlarına gidiyor.
burak çatalcalı'nın ne yapmaya çalıştığını anlayamıyorum. güney'e o geceyle ilgili şantaj yapıp kendi tarafına çekmeye çalıyor sanki.
ali'nin nişanlısı ve şeref komiser'in ilişkileri de yakın zamanda başlayacak gibi görünüyor. henüz başlamadıysa kuzey'den korktukları içindir. ve bunu kendilerine bile söyleyemiyorlar aslında*
zeynep ise şimdiye kadar rahatça yapacağını yaptı, yapmaya da devam ediyor ve kuzey buna hiç tepki vermiyor. nikah yerini yanlış söyledi, kuzey bunun peşine düşüp* zeynep'ten hesap sormadı. son olarak simay şantaj yaptı ve bunu zeynep'in yaptırdığını söyledi kuzey'e. kuzey yine hiç bir şey olmamış gibi davranıyor zeynep'e. eğer kuzey zeynep'e karşı rol yapmıyor da ileri de bunların hesabını sormazsa, dizide süre yetmediği için o konuya hiç girmediklerini düşünürüm. başka bir açıklaması olamaz,kuzey'in kişiliğini biliyoruz çünkü.
sami bey'in gülten hanım'a tehditvari konuşması hiç hoş olmadı. halbuki bu iki bekar insan birbirine yakışıyordu. ama sami bey'in bu hareketi araya büyük bir mesafe koydu resmen.
kuzey o zengin kadınla tanışarak yine dört ayak üstüne düştü . olcay denilen o kadınla bir şekilde sinanerler şirketiyle iş yapacaklarını düşünmüştüm. ama son sahnede ters köşe olduk.

devamını okuyayım »
29.11.2012 08:29