manus dei

  • 496
  • 1
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

aslan burcu kadını

zeki, kıpır kıpır ve güzel ama çok güzel olurlar. ve sen zavallı fani, kraliçemize yeterince ilgi göstermezsen, kendisiyle ilgilenecek, zaman geçirecek birisini bulmak konusunda hiç zorluk çekmeyeceğine emin olabilirsin. sen ne güzel takılıyoruz derken birden senden sıkılıp yüzüne karşı el sallayabilir. varlıkları feci bağımlılık yapar. bir gün görmesen özlersin, iki gün görmesen rüyana girer, bir ay görmesen.. yok öyle bir dünya.
genelde babaları doktor, halaları diş hekimi felan olur. anneleri güzel, dedeleri yakışıklı, kuzenleri yaramaz vs. dediğim dedik çaldığım düdük konseptinde bir hayat.
ne yalan söyleyeyim canının istediğini peşinden yerlerde sürükleyebilecek kudretleri vardır. koca koca adamlar me mee diye sürünür de haberi olmaz. sporlardan futbolu, hayvanlardan kediyi, uçanlardan kelebeği, çiçeklerden hepsini severler.
bu aslan kadınları pek sevilir, çok sevilir. aşkları uykusuz bırakır. misal pazar sabahı 6 da kalkarsa sen de kalkarsın. oyalanır, sen de peşinde. kahvaltı hazırlasan yer mi yemez mi bilinmez. bi vurdumduymaz tavırlar, yandan yandan bakışlar..
zordur bunlar zor. ha bi de saçları pek kıymetlidir ( bence muhtemel yele olayı ), hediye de zorda mı kaldın, girin accessorize'a takı toka alın bunlara. valla. aslan kadınına vefasız derler inanmayın, canı acıyanı da unutmaz, gördüğünü de, iyiliği de..
bütün bunları, şu anda bir çırpıda aklıma gelenleri rastgele yazmadık elbet. bunları hayatımı bana unutturan 20 aylık sevgilime, ömrümün aşkına bakarak yazıyorum. bu sevginin bir tarifi yok. öyle güzel uyuyor ki karşımda. öylesine masum.
güzel kızım benim..

devamını okuyayım »
13.04.2014 20:24